Opis

Otrzymujesz tu przyjazną dla środowiska wersję klasycznego Senseo Original, stworzoną w 35% z przetworzonego plastiku i o 25% niższym zużyciu energii. 

Model Eco wyposażony jest w funkcję ręcznego zatrzymania, dzięki czemu możliwe jest przerwanie parzenia w dowolnym, odpowiadającym Ci momencie. Ekspres wyłącza się również automatycznie po 5 minutach bezczynności. Jest to model Senseo, w którym firma Philips dołożyła wszelkich starań, aby ograniczyć emisję CO2 przez urządzenie. 

Dzięki Senseo Original Eco nadal otrzymujesz wszystkie znane funkcje klasycznego Senseo Original. Na przykład możesz zaparzyć 2 filiżanki jednocześnie lub filiżankę XL w czasie krótszym niż 1 minuta. Senseo Original Eco posiada również obie funkcje Crema Plus i Coffee Boost, które znasz z Senseo Original. 

Technologia Crema Plus zapewnia, że kawa jest zawsze zaokrąglona aksamitną cremą, natomiast technologia Coffee Boost, równomiernie rozkładając przepływ wody przez wkładkę z 45 oddzielnymi dyszami, zapewnia, że kawa jest zaparzona z wyjątkowo bogatym i pełnym smakiem. 

Senseo Original Eco jest również niezwykle łatwy w obsłudze, ponieważ kawa jest zaparzana za pomocą jednego przycisku. Poza tym wszystko, co musisz zrobić, to wskazać, czy chcesz normalną lub dużą filiżankę, czy 2 filiżanki. Urządzenie to zaparza normalne filiżanki (około 100ml) i duże filiżanki (około 200ml).  

Last but definitely not least, Senseo Original Eco daje możliwość zaparzania z ogromnego wyboru padów Senseo. Oprócz padów od samego Senseo, możesz używać także padów od znanych marek, takich jak Gevalia czy Lavazza. Możesz wybierać z ogromnego wyboru różnych rodzajów kawy, od zwykłej, codziennej, po kawiarniane klasyki takie jak Espresso i Cappuccino, w dodatku z padów do herbaty i kakao. 

Zrównoważone parzenie kawy nigdy nie było łatwiejsze. Nie tylko otrzymujesz ekspres, który jest dobry dla środowiska i Twoich rachunków za prąd. Otrzymujesz niezawodne i przyjazne dla użytkownika urządzenie, które może zaparzyć napoje z ogromnego wyboru padów. 

Szczegóły produktu. 

- Technologia Senseo Coffee Boost z 45 dyszami aromatycznymi 

- Technologia Crema Plus zapewniająca bogatą, aksamitną cremę 

- Duży wybór podkładek w różnych rozmiarach filiżanek (np. Senseo, Gevalia, Lavazza, Tea, Cappuccino, Latte, Cocoa itp.) 

- Łatwy w czyszczeniu, zdejmowane części można umieścić w zmywarce. 

- Funkcja "XL Cup 

- Pojemność zbiornika na wodę wynosi 0,7 litra. 

- Oszczędność energii: Wyłącza się automatycznie po 30 minutach bezczynności 

- Wymiary: 33 cm x 31,5 x 21 cm (wysokość, długość, szerokość) 

- 2 lata gwarancji

Specyfikacje

Sztuk

1

Marka

Philips

Kompatybilność

Senseo

Senseo Original ECO (Szary)

Ekspres dla saszetek

(3)

Recenzje (3)

expres w dobrej cenie ,do zaparzania szybkiej kawki z pianką , w sam raz na przerwę w pracy Czytaj więcej
Super sklep. Polecam Czytaj więcej
Rewelacja,,,,prosty, elegancki, praktyczny, łatwy w utrzymaniu i parzeniu kawy. Otrzymaliśmy w prezencie 3 lata temu i nie myślę zmieniać. Jedyne, jeżeli chodzi o sklepy tylko w dwóch sieciach mogę kupić kawę w padach i niestety nie oryginały, ale po za tym POLECAM z całego serca. Czytaj więcej