Opis

Ta pomarańczowa tarcza serwisowa służy do czyszczenia i usuwania kamienia z Twojego ekspresu Tassimo. 

Jeśli używasz tarczy serwisowej po raz pierwszy, możesz nie bez powodu zastanawiać się, jak ona właściwie działa. Na pierwszy rzut oka wygląda on jak kawałek plastiku. Tak właśnie jest, ale płyta serwisowa jest tym, czego potrzebujesz, aby aktywować programy czyszczenia i odkamieniania w Twoim ekspresie Tassimo. Płyta serwisowa jest więc jak klucz, który uruchamia programy. 

 Aby wyczyścić ekspres Tassimo, wystarczy umieścić płytę serwisową w uchwycie na kapsułki (kodem kreskowym do dołu) i podstawić filiżankę pod wylewkę. Następnie wystarczy nacisnąć przycisk start na urządzeniu. Ekspres Tassimo wczyta kod kreskowy i automatycznie uruchomi program czyszczenia ekspresu bez konieczności podejmowania dodatkowych działań. 

W przypadku odkamieniania procedura jest taka sama jak w przypadku programu czyszczenia, ale musisz pamiętać o włożeniu tabletki odkamieniającej do zbiornika wody, a następnie przytrzymać przycisk zaparzania przez pięć sekund, aby aktywować odkamienianie. 

 Płyta serwisowa może być używana raz po raz. Ponieważ czyszczenie jednostek wewnętrznych ekspresu za pomocą krążka serwisowego jest tak proste, jak zaparzenie filiżanki z kapsułką T, dobrym pomysłem może być używanie go raz w tygodniu do czyszczenia ekspresu. 

Czyszczenie i odkamienianie ekspresu Tassimo jest dziecinnie proste z serwisowym dyskiem T. A robienie tego utrzyma Twój ekspres w dobrym stanie, przedłużając jego żywotność. 

Ten Service T-Disc pasuje do: 

HAPPY, TAS10XX, 

TASSIMO JOY, TAS43XX, TAS45XX, TAS47XX, 

TASSIMO CHARMY, TAS55XX, 

TASSIMO MY WAY, TAS60XX, 

TASSIMO CADDY, TAS70XX 

Specyfikacje

Sztuk

1

Marka

Tassimo

Kompatybilność

Tassimo

Dysk Odkamieniający (orange)

Tassimo

Recenzje (0)