Opis

Złożona z nutami kwiatowymi 

Dzięki Or Rosé, firma L'OR stworzyła kawę, która jest idealna dla tych, którzy cenią sobie pełnowartościowe kawy o zróżnicowanych nutach smakowych. 

Or Rosé ma miękkie body i kwiatowy aromat, któremu towarzyszy nuta słodkich owoców cytrusowych, nuty likierowe i lekka goryczka. Kawa ma delikatną cremę na wierzchu, a wszystko kończy się lekko palonym karmelowym posmakiem. Intensywność jest solidna, ale bez nadmiernej mocy. 

Jest to zatem kawa, która dzięki swoim złożonym nutom smakowym daje naprawdę wyjątkowe doświadczenie kawowe. 

Kawa zamknięta jest w 10 wysokiej jakości aluminiowych kapsułkach, które zapewniają świeżość kawy i odpowiednie ciśnienie podczas parzenia. 

Ten delikatny kwiatowy wariant od L'OR dostarczamy w opakowaniu 10 kapsułek, które idealnie pasuje do ekspresu Nespresso®. 

L'OR to marka kawy o francuskich korzeniach, która została wprowadzona na rynek przez firmę Jacobs Douwe Egberts w 1992 roku, z zamiarem stworzenia nowego złotego standardu w sektorze kawy premium. Wszystkie kawy L'OR posiadają certyfikat UTZ, który gwarantuje, że ziarna były uprawiane z dbałością o środowisko i warunki socjalne pracowników. 

Te kapsułki nie są powiązane z firmą Nestlé®, nie są przez nią produkowane, zatwierdzane ani wspierane.

Składniki

Ristet og formalet kaffe

Specyfikacje

Liczba kapsułek

10

Liczba napojów

10

Marka

L'OR

Kompatybilność

Nespresso

Nuty smakowe

owoce cytrusowe, orzechy

Właściwości

Aluminium

Rozmiar 

Espresso

Intensywność smaku

Średnio intensywny smak (6/10)

Najlepiej spożyć przed

09.01.2025

L'OR Or Rosé

10 kapsułek do Nespresso®

Recenzje (0)

Podobne kategorie