Opis

Przyprawiona pyszność 

L'OR stworzyło tutaj dobrze zbalansowane espresso z nutami przypraw i karmelu. Kawa jest miękka z głębokimi ciemnymi tonami, a jej intensywność jest bardziej przyjemna niż przytłaczająca. 

Otrzymujemy zatem miękką i pełną kawę o klasycznym smaku espresso. Filiżanka przyjazna do picia, która nadaje się na każdą porę dnia, gdy potrzebujesz zastrzyku energii. 

Ta pikantna, karmelowa filiżanka jest stworzona w jakości, jakiej można oczekiwać od marki premium i jest filiżanką, do której szybko się przyzwyczaisz i którą polubisz. 

Jeśli więc jesteś zwolennikiem klasycznego espresso o delikatnym body, jesteśmy pewni, że ten wariant będzie Ci odpowiadał. 

Wysyłamy ją do Ciebie w opakowaniu XL z 20 kapsułkami, które pasują do Twojego ekspresu Nespresso®. 

L'OR to marka kawy o francuskich korzeniach, która została wprowadzona na rynek przez firmę Jacobs Douwe Egberts w 1992 roku, z zamiarem stworzenia nowego złotego standardu w sektorze kawy premium. Wszystkie kawy L'OR posiadają certyfikat UTZ, który gwarantuje, że ziarna były uprawiane z dbałością o środowisko naturalne i warunki socjalne pracowników. 

Te kapsułki nie są powiązane z firmą Nestlé®, nie są przez nią produkowane, zatwierdzane ani wspierane.

Specyfikacje

Liczba kapsułek

20

Liczba napojów

20

Marka

L'OR

Kompatybilność

Nespresso

Nuty smakowe

przyprawy, karmel

Właściwości

Aluminium

Rozmiar 

Espresso

Intensywność smaku

Intensywny smak (8/10)

Najlepiej spożyć przed

29.01.2025

L'OR Or Absolu

20 kapsułek do Nespresso®

Recenzje (0)

Podobne kategorie