Opis

Ciemna, intensywna i z nutą dymu. 

Oto kawa, która jest prawdziwą odą do mocnej kawy, stworzona na najlepszych ziarnach Arabiki i Robusty, które stworzyły podstawową esencję tego mocnego i intensywnego w smaku espresso. 

Ziarna zostały tu zmielone wyjątkowo drobno, aby kawa mogła jak najlepiej oddać swój mocny smak przypraw i dobrze wyważony gorzki smak kakao. Ciało jest ciemne i intensywne z nutą dymu, a wszystkie nuty smakowe są ostatecznie zebrane, gdzie kończą filiżankę z długim i przyjemnym posmakiem. 

Innymi słowy, oto kawa, która idealnie nadaje się dla tych, którzy lubią ciemne i intensywne kawy. W przypadku Onyxa, jednej z najmocniejszych kaw marki L'OR, która została tutaj zapakowana w aluminiową kapsułkę, jest ona zoptymalizowana pod kątem zachowania świeżości i aromatu kawy, dzięki czemu masz gwarancję najlepszych doznań smakowych. 

L'OR to marka kawy o francuskich korzeniach, która została wprowadzona na rynek przez firmę Jacobs Douwe Egberts w 1992 roku, z zamiarem stworzenia nowego złotego standardu w sektorze kawy premium. Wszystkie kawy L'OR posiadają certyfikat UTZ, który gwarantuje, że ziarna były uprawiane z dbałością o środowisko i warunki socjalne pracowników. 

Te kapsułki nie są powiązane z firmą Nestlé®, nie są przez nią produkowane, zatwierdzane ani wspierane.

Składniki

Kawa palona i zmielona

Specyfikacje

Liczba kapsułek

10

Liczba napojów

10

Marka

L'OR

Kompatybilność

Nespresso

Nuty smakowe

kakao, przyprawy

Właściwości

Aluminium

Rozmiar 

Espresso

Intensywność smaku

Bardzo intensywny smak (10/10)

Najlepiej spożyć przed

12.12.2024

L'OR Onyx

10 kapsułek do Nespresso®

Recenzje (0)

Podobne kategorie