Opis

Kamień w naszej wodzie może oznaczać osady wapienne w ekspresach kapsułkowych, co oznacza konieczność regularnego odkamieniania. Regularne odkamienianie jest częścią konserwacji ekspresu i zapewnia, że zawsze będziesz mieć ekspres, który działa optymalnie. 

Odkamienianie ekspresu do kawy jest rutyną, którą każdy właściciel ekspresu powinien uczynić nawykiem, ponieważ jeśli ekspres nie jest regularnie odkamieniany, mogą pojawić się problemy, które skrócą żywotność urządzenia. 

Twój ekspres do kawy na kapsułki zazwyczaj wykazuje następujące oznaki, gdy wymaga odkamienienia: parzenie może trwać dłużej, może również wydawać więcej hałasu podczas parzenia, a także, co nie mniej ważne, jakość kawy może nie być tak dobra, jak zwykle. 

Dlatego zawsze warto regularnie odkamieniać swój ekspres. Z reguły zalecamy odkamienianie raz w miesiącu, aby mieć pewność, że w urządzeniu nie osadził się duży kamień. 

Odkamienianie ekspresu daje następujące korzyści: 

Dłuższą żywotność Twojej maszyny. 

Zapewnienie właściwej temperatury 

Zapewnia odpowiednią ilość zaparzonej kawy. 

Ekspres mniej wibruje podczas parzenia. 

Unikanie błędów w działaniu 

Oto oryginalne tabletki odkamieniające firmy Bosch dla Lavazzy. Tabletki te są idealne dla Twojego ekspresu Lavazza i zapewnią dokładne odkamienianie. Wystarczy podgrzać wodę w zbiorniku na wodę i wrzucić tabletki do zbiornika. Tabletki rozpuszczą się, a następnie zostaną przepuszczone przez ekspres, aby go odkamienić. 

Zadbaj o swój ekspres Lavazza dzięki odkamienianiu. Twój ekspres pokocha Cię za to i odwdzięczy się parząc kawę najwyższej jakości. 

Specyfikacje

Sztuk

3

Marka

Bosch

Kompatybilność

Lavazza a Modo Mio

Odkamieniacz Bosch

3 dawki dla Lavazza Modo Mio

Recenzje (0)