Opis

Łatwe i pyszne gorące kakao o każdej porze. 

Dzięki pysznemu Choco Hot Classic od Nestlé łatwo jest uzyskać szybki, gorący kubek kakao. Wszystko, co jest wymagane, to gorąca woda. 

Dostarczana jest w opakowaniu z 10 saszetkami, które oprócz łatwego i szybkiego przyrządzania zapewniają również odpowiednie dozowanie. Saszetki mają rozmiar, który ułatwia umieszczenie ich w słoiku lub szufladzie. Są również łatwe do zabrania ze sobą w torbie, jeśli uznasz, że możesz chcieć jedną w podróży. 

Każda saszetka przeznaczona jest na kubek o pojemności około 150 ml, w którym proszek miesza się z wodą tuż poniżej temperatury wrzenia. Aby uzyskać bardziej kremowy smak, można go zmieszać z ciepłym mlekiem. 

Wreszcie, to kakao jest dobre dla talii, ponieważ zawiera tylko 0,3 grama tłuszczu. 

Jest to łatwe i proste kakao, które występuje w zwykłej jakości Nescafé. Klasyczne kakao, które równie dobrze sprawdza się przy ognisku, przy stole piknikowym lub w domu, gdy chcesz poczęstować siebie i dzieci. 

Składniki

Cukier, SERWATKA w proszku, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu (14%), odtłuszczone MLEKO w proszku (13,6%), substancja zagęszczająca (E466), sól, aromat.

Specyfikacje

Liczba torebek

10

Liczba napojów

10

Marka

Nescafé

Nuty smakowe

gorzka czekolada

Rozmiar 

Średni kubek (zwyczajny)

Intensywność smaku

Średnio intensywny smak (5/10)

Najlepiej spożyć przed

31.08.2025

Wartości odżywcze 100 g.

Wartość energetyczna, kcal

370

Białko

9,5

Tłuszcz (g)

1,9

- w tym kwasy tłuszczowe nasycone

1

Węglowodany

76,3

- w tym cukry

74,1

Nescafé Choco Hot Classic

10 saszetki kawy rozpuszczalnej

Recenzje (0)

Podobne kategorie