Opis

Kiedy zbliżają się letnie upały, możesz zacząć bardziej pożądać mrożonych napojów, aby się ochłodzić. Co powiesz na mrożoną kawę przygotowaną w domu w mniej niż minutę przy użyciu jednej kapsułki? To właśnie oferuje Dolce Vita dzięki ich napojowi Cappuccino Frappé w ramach limitowanej edycji letnich napojów.  

W jednej kapsułce otrzymujesz kremową i pyszną kawę mrożoną, która jest tak samo dobra jak te, które dostaniesz w kawiarni. Jest idealnie osłodzona, a mleko doskonale współgra z kawowym smakiem. Nigdy wcześniej nie było tak łatwo uzyskać mrożoną kawę właśnie wtedy, gdy masz na nią ochotę.  

Włóż kapsułkę do swojego ekspresu Dolce Gusto, wybierz ilość wody (3-4 kreski) i zaparz na zimno. Dodaj kilka kostek lodu i jesteś gotowy na łyk tej orzeźwiającej kawy.    

W każdym opakowaniu otrzymasz 16 kapsułek, więc możesz cieszyć się tym orzeźwiającym letnim ulubieńcem przez jakiś czas.  

Ten produkt zawiera kawę i cukier.   

Te kapsułki nie są powiązane z firmą Nestlé®, nie są przez nią produkowane, zatwierdzane ani wspierane.

Specyfikacje

Liczba kapsułek

16

Liczba napojów

16

Marka

Dolce Vita

Kompatybilność

Dolce Gusto

Rozmiar 

Średni kubek (zwyczajny)

Intensywność smaku

Średnio intensywny smak (5/10)

Najlepiej spożyć przed

30.06.2026

Mrożone cappuccino - Dolce Vita

16 kapsułek do Dolce Gusto

(3)

Wyprzedane

Recenzje (3)

Fajny deser na lato Czytaj więcej
Polecam na gorące dni. Mleczna mrożona kawa idealna z kostkami lodu. Czytaj więcej
Rewelacyjna propozycja mrożonej kawy. Lato blisko - trzeba w zapasach mieć tą propozycję. Kremowe Cappucino na zimno - super ! Polecam ! Czytaj więcej

Podobne kategorie