Opis

Do niedawna Peru było stosunkowo nieznanym krajem, jeśli chodzi o produkcję kawy. Podczas gdy sąsiednie kraje, Kolumbia i Brazylia, są synonimami kawy od wielu lat, górskie Andy są rzadko wspominane w odniesieniu do kawy. 

W ostatnich latach Peru zdobyło jednak duże uznanie wśród profesjonalnych koneserów kawy, a rozwój wysokiej jakości kawy jest obecnie jedną z marek narodowych. 

Część ziaren tej kawy pochodzi z obszaru znanego jako Cajamarca, odległej części Andów Peruwiańskich, gdzie duże wysokości tworzą idealne warunki do uprawy zupełnie wyjątkowej kawy. Ziarna kawy uprawiane na tak dużych wysokościach są znane z tego, że są szczególnie słodkie i aromatyczne, o niższej kwasowości niż ziarna uprawiane na niższych wysokościach, dzięki wolniejszemu dojrzewaniu ziaren. 

W mieszance znajdują się również ziarna kawy z Hondurasu, uprawiane na zboczach górskich na wysokości ponad 1300 metrów nad poziomem morza. 

Jest to kawa o pełnym smaku z wyraźnymi nutami kwiatów i owoców, stworzona wyłącznie z ziaren 100% Arabiki. Jak to jest typowe dla ziaren kawy uprawianych na dużych wysokościach, otrzymujemy kawę o bardzo niskiej kwasowości i goryczce, co sprawia, że jest bardzo zdatna do picia. Kawa ma łagodne body, dzięki czemu można się nią delektować filiżanka po filiżance. 

Kawa posiada certyfikat ekologiczny i jest uprawiana zgodnie z zasadami Fairtrade. Co więcej, do obróbki ziaren użyto metody płukania, która pozwala zachować wszystkie pyszne aromaty kawy. 

Ciesz się doznaniami smakowymi typowej kawy mountain ridge o owocowym, pełnym body, z pewnością stanie się ulubioną kawą większości miłośników głębokiego L. 

Dostarczamy ją w opakowaniu zawierającym aż 96 kapsułek, dzięki czemu nie musisz się martwić, że zabraknie Ci kawy. 

Składniki

Malet kaffe

Specyfikacje

Liczba kapsułek

96

Liczba napojów

96

Marka

Löfbergs

Kompatybilność

Caffitaly

Nuty smakowe

owoce, kwiaty

Rozmiar 

Średni kubek (zwyczajny)

Intensywność smaku

Średnio intensywny smak (6/10)

Najlepiej spożyć przed

01.08.2025

Löfbergs Mountain High Big Pack

96 kapsułek do Caffitaly

Recenzje (0)