Opis

Dzięki dzbankowi filtrującemu wodę możesz łatwo i szybko uzyskać wodę, która smakuje lepiej, jest zdrowsza i chroni Twój ekspres kapsułkowy. Niefiltrowana woda z kranu jest często bardzo kredowa, co nie tylko wpływa na jej smak, ale także zużywa się w ekspresach kapsułkowych. 

Dzbanek filtrujący wodę, taki jak ten BRITA Marella, to dobry sposób na obejście problemów związanych z kredową wodą. 

Dzbanek BRITA Marella filtruje nie tylko wapno, ale także inne osady, takie jak piasek i metale z systemu rur kranowych. Dzięki dzbankowi filtrującemu wodę otrzymujesz wodę, która jest nie tylko czystsza i smakuje lepiej niż woda bezpośrednio z kranu, ale jest również zdrowsza dla Ciebie i całej Twojej rodziny. 

Jako właściciel ekspresu na kapsułki szybko odkryjesz, że dzięki filtrowanej wodzie uzyskujesz czystszy i lepszy smak kawy. Oprócz parzenia delikatniejszej kawy, filtrowana woda pomaga również w lepszej pracy ekspresu i przedłuża jego żywotność, ponieważ nie oblepia jego wewnętrznych elementów kamieniem. 

Filtrowanie wody przynosi wiele korzyści, a Brita dzięki dzbankowi Marella uczyniła ten proces prostym. Wystarczy włożyć dołączony do zestawu filtr MAXTRA + do dzbanka, gdzie z łatwością zatrzaskuje się na swoim miejscu. Woda przepływa następnie przez filtr MAXTRA +, gdzie jest oczyszczana z kamienia i osadów za pomocą technologii Microflow filtra MAXTRA +. 

Technologia Microflow filtra MAXTRA + składa się z trzech elementów: 

Siatki o drobnych oczkach, która służy do wyłapywania większych osadów z rur wodociągowych 

Kulki ION, które pochłaniają wapno i osady znajdujące się w wodzie 

Kulki węglowe, które usuwają chlor i inne substancje mogące wpływać na aromat i smak. 

Dzięki technologii Microflow filtra MAXTRA + woda jest oczyszczana i filtrowana przez tysiące mikroskopijnych porów, dzięki czemu zawsze masz gwarancję czystej, przejrzystej i świeżej wody, tak dobrej jak butelkowana woda źródlana. 

Filtr MAXTRA + może typowo przefiltrować 100 litrów wody zanim będzie wymagał wymiany, co odpowiada około 1 miesiącowi normalnego zużycia wody. Dzbanek Marella ma wbudowany wskaźnik w pokrywce dzbanka, który stale odlicza czas podczas używania filtra, dzięki czemu można łatwo śledzić stan filtra i wiedzieć, kiedy jest czas na jego wymianę. 

Przefiltrowana woda może być użyta do napełnienia ekspresu na kapsułki, jak na dodatek może być podawana z dzbanka do ogólnego użytku pitnego. 

W tym pakiecie z dzbankiem znajduje się 6 filtrów do wody BRITA MAXTRA +, więc zaczynasz z wystarczającą ilością filtrów, żeby starczyło na długo. 

Dzbanek Marella stworzony jest przez niemiecką firmę Brita, która od momentu powstania w 1966 roku jest liderem jeśli chodzi o filtrowanie wody. Dziś grupa Brita jest reprezentowana na całym świecie, gdzie jej filtry sprzedawane są konsumentom i firmom w różnych wzorach, a ich wspólną cechą jest to, że zapewniają czystą, orzeźwiającą i smaczną wodę oczyszczoną z osadów. 

Specyfikacje

Sztuk

1

Marka

Brita

Brita Marella 2,4 l.

+ 6 filtrów do wody

Recenzje (0)