Opis

Od 1907 roku hiszpańska marka Marcilla należy do ulubionych kaw w południowych regionach Hiszpanii, Portugalii i Ameryki Łacińskiej. 

Espresso Marcilla ma intensywny smak i ładną cremę. Doskonale zaparza się w Twoim Tassimo, gdzie urządzenie rozpoznaje strąk dzięki inteligentnej technologii Intellibrew, dzięki czemu wie dokładnie, jakiej temperatury, czasu i ilości wody użyć, aby zaparzyć idealne espresso zgodnie ze specyfikacją kapsułki. 

Espresso Marcilla to klasyk, który wielokrotnie można spotkać w kawiarniach na całym południu kraju - a teraz, gdy jesteś w bardziej odległych szerokościach geograficznych, możesz z łatwością cieszyć się tym klasykiem w zaciszu własnego domu. 

Dzięki bezkofeinowemu Espresso Marcilla możesz cieszyć się filiżanką espresso jako popołudniową lub wieczorną kawą bez obaw, że zakłóci ona Twój sen. Smak jest klasyczny dla Marcilli - aromatyczny i intensywny, ale z tą zaletą, że nie powoduje niepotrzebnego przebudzenia. Można więc połączyć klasyczne Marcilla Espresso jako kawę poranną, a tę jako kawę popołudniową, na przykład z pysznym kawałkiem ciemnej czekolady. 

Marcilla Espresso reprezentuje klasyczną południowoeuropejską kulturę kawową. Oto espresso, które definiuje, czym powinno być espresso. 

Specyfikacje

Liczba kapsułek

16

Liczba napojów

16

Marka

Marcilla

Kompatybilność

Tassimo

Właściwości

Bezkofeinowa

Rozmiar 

Espresso

Intensywność smaku

Intensywny smak (8/10)

Najlepiej spożyć przed

13.03.2025

Marcilla Espresso Bezkofeinowa

16 kapsułek do Tassimo

(4)

Recenzje (4)

Bardzo smaczna Czytaj więcej
Jest to mój nr.2 jeśli chodzi o kawy bezkofeinowe. Całkiem ciekawy smak, choć dla mnie o kawałek za daleko od oryginału. Czytaj więcej
kawa bardzo smaczna poleciłabym innym Czytaj więcej
Kawa bezkofeinowa. Dobra w smaku. Czytaj więcej

Podobne kategorie