Opis

Jeśli masz ochotę na kawę, która łączy w sobie słodycz wanilii i kremowość karmelu bez przytłoczenia, powinieneś spróbować tej kawy o smaku Crème Brûlée od Belmio.

Być może nigdy nie pomyślałbyś, że czarne espresso może smakować tak kremowo, ale ten strąk udowodni Ci, że się mylisz. Jej połączenie aromatycznej kawy ze słodką wanilią i karmelem inspirowane popularnym deserem tworzy fantastyczne doświadczenie kawowe.This coffee is Kawę z certyfikatem Rainforest Alliance można pić jako espresso lub jako bazę do cappuccino czy latte. Gdy dodasz do niej parujące mleko, będzie to zupełnie tak, jakbyś miał przed sobą crème brûlée.

Każdy rękaw zawiera 10 aluminiowych kapsułek, które są kompatybilne z ekspresem Nespresso®. Łatwa i szybka do zaparzenia i absolutnie pyszna, czego więcej potrzeba?

Te kapsułki nie są powiązane z firmą Nestlé®, nie są przez nią produkowane, zatwierdzane ani wspierane.

Specyfikacje

Liczba kapsułek

10

Liczba napojów

10

Marka

Belmio

Kompatybilność

Nespresso

Właściwości

Aluminium, Kawa z aromatem, Rainforest alliance

Rozmiar 

Espresso

Intensywność smaku

Średnio intensywny smak (6/10)

Najlepiej spożyć przed

22.05.2026

Madame Créme Brulée - Belmio

10 kapsułek do Nespresso®

(3)

Recenzje (3)

Dostałam chyba wadliwą partię, bo wszystkie kapsułki przyszły "napuchnięte", w smaku i zapachu jakby się popsuły, niestety wszystkie poszły do kosza. Zamawiałam też wersję korzenną od Belmio i nie miałam takich problemów, ale więcej już na pewno nie zamówię od tej marki. Czytaj więcej
Dobra kawa, idealna do ciasta albo do pracy zdalnej żeby zachwycić się między callami :) polecam Czytaj więcej
Smaczna, smakuje waniliowo-karmelowo, trochę jak deser. Czytaj więcej