Opis

Łagodna i elegancka 

Otrzymujemy tu łagodną, owocową i pyszną kawę premium, która nadaje się do picia we wszystkich godzinach kawowych dnia, od rana do wieczora. 

Kawa jest przygotowana z lekko palonych ziaren Arabiki, które są palone, aby podkreślić nuty smakowe i słodycz, ale także, aby kawa nie była zbyt intensywna i mocna w smaku. 

Otrzymujemy tutaj kawę o lekkim body, której towarzyszy łagodny i świeży smak oraz bardzo niska goryczka. Dzięki temu jest to kawa idealna dla tych, którzy lubią cieszyć się dodatkową filiżanką, 

Innymi słowy, jest to łagodna kawa o smaku, który z pewnością docenią koneserzy kawy zarówno w domu, jak i poza nim. 

Dostarczamy ją w wyjątkowo dużym opakowaniu z 50 kapsułkami. Kapsułki są wykonane z aluminium, dzięki czemu smak i aromat są doskonale zachowane - i oczywiście idealnie pasują do Twojego ekspresu Nespresso® Pro. 

L'OR to marka kawy o francuskich korzeniach, która została wprowadzona na rynek przez firmę Jacobs Douwe Egberts w 1992 roku, z zamiarem stworzenia nowego złotego standardu w sektorze kawy premium. Wszystkie kawy L'OR posiadają certyfikat UTZ, gwarantujący, że ziarna były uprawiane z uwzględnieniem środowiska naturalnego i warunków socjalnych pracowników. 

Specyfikacje

Liczba kapsułek

50

Liczba napojów

50

Marka

L'OR

Kompatybilność

Nespresso Pro

Właściwości

Aluminium

Rozmiar 

Lungo

Intensywność smaku

Łagodny smak (3/10)

Najlepiej spożyć przed

01.06.2024

L'OR Lungo Subtil

50 kapsułek do Nespresso® Pro

Wyprzedane

Recenzje (0)