Opis

Łagodna i elegancka 

Otrzymujemy tu łagodną, owocową i pyszną kawę premium, która nadaje się do picia we wszystkich godzinach kawowych dnia, od rana do wieczora. 

Kawa jest przygotowana z lekko palonych ziaren Arabiki, które są palone, aby podkreślić nuty smakowe i słodycz, ale także, aby kawa nie była zbyt intensywna i mocna w smaku. 

Otrzymujemy tutaj kawę o lekkim body, której towarzyszy łagodny i świeży smak oraz bardzo niska goryczka. Dzięki temu jest to kawa idealna dla tych, którzy lubią cieszyć się dodatkową filiżanką, 

Innymi słowy, jest to łagodna kawa o smaku, który z pewnością docenią koneserzy kawy zarówno w domu, jak i poza nim. 

Dostarczamy ją w wyjątkowo dużym opakowaniu z 50 kapsułkami. Kapsułki są wykonane z aluminium, dzięki czemu smak i aromat są doskonale zachowane - i oczywiście idealnie pasują do Twojego ekspresu Nespresso® Pro. 

L'OR to marka kawy o francuskich korzeniach, która została wprowadzona na rynek przez firmę Jacobs Douwe Egberts w 1992 roku, z zamiarem stworzenia nowego złotego standardu w sektorze kawy premium. Wszystkie kawy L'OR posiadają certyfikat UTZ, gwarantujący, że ziarna były uprawiane z uwzględnieniem środowiska naturalnego i warunków socjalnych pracowników. 

Specyfikacje

Liczba kapsułek

50

Liczba napojów

50

Marka

L'OR

Kompatybilność

Nespresso Pro

Aromat(y)

łagodnie palone ziarna kawy, aromatyczna Arabica, łagodna kwasowość, słodycz

Właściwości

Aluminium

Rozmiar 

Lungo

Intensywność smaku

Łagodny smak (3/10)

Najlepiej spożyć przed

24.07.2024

L'OR Lungo Subtil

50 kapsułek do Nespresso® Pro

Recenzje (0)