Opis

W Kaffekapslen oferujemy również nasze własne Lungo, dla tych, którzy lubią mocną kawę. 

Nasza kawa Lungo jest tworzona z ciemnych ziaren Arabiki, które nadają jej pełny smak i intensywny karmelowy smak, który jest uzupełniony łagodnym, lekko słodko-kwaśnym akcentem. 

Lungo to włoskie słowo oznaczające długi, a kawa Lungo jest popularnie znana jako espresso z większą ilością wody niż standardowe espresso (stąd nazwa "Lungo"), podawane w większej filiżance. Dlatego też kawa Lungo ma łagodniejszy smak niż tradycyjne espresso, a dodatkowo różni się wielkością. 

Jednak pod względem stylu nasza kawa Lungo bardziej przypomina klasyczne espresso, ponieważ dzięki mocno ciemno palonym ziarnom ma bardzo pełne body, które naprawdę uwolniło wszystkie naturalne niuanse smakowe ziaren kawy - i dlatego w naszej skali mocy mierzy całe 10/10. Można ją pić z odrobiną mleka i cukru, jeśli sama w sobie wydaje się zbyt intensywna. 

Ta kawa Lungo jest dobrze wyważoną kawą codzienną, która jest idealna do stosowania rano. Tutaj z innymi jest prosta mocna kawa w rozsądnej cenie, która naszym zdaniem będzie odpowiadać większości ludzi. 

Dostarczamy tę kawę w aluminiowej kapsule, która idealnie pasuje do ekspresu Nespresso®. 

Te kapsułki nie są powiązane z firmą Nestlé®, nie są przez nią produkowane, zatwierdzane ani wspierane.

Specyfikacje

Liczba kapsułek

10

Liczba napojów

10

Marka

Kaffekapslen

Kompatybilność

Nespresso

Nuty smakowe

karmel

Właściwości

Aluminium

Rozmiar 

Lungo

Intensywność smaku

Bardzo intensywny smak (10/10)

Najlepiej spożyć przed

25.01.2026

Lungo Strong - Premium

10 kapsułek do Nespresso®

(4)

Recenzje (4)

Kawa smaczna, gęsta, nie jest kwaśna. Bardzo dobra jako poranna kawa, całkiem mocna - dla mnie znakomita i bardzo smaczna podwójna, w sam raz na orzeźwiający poranek o 5:30. W ciągu dnia piję kawę pojedynczą, dwa razy do 19 i to dla mnie jest wystarczające, mimo mojego niskiego ciśnienia. Polecam z mlekiem ale bez dodatków również dobrze smakuje. Espresso na pewno mocniejsze jednak za szybko się kończy, lungo ma jak dla mnie odpowiednią moc a przyjemność smakowania kawy trochę dłuższa. Czytaj więcej
Jak ktoś chce rano szybko się obudzić, to ten wariant LUNGO będzie najlepszym rozwiązaniem :) Czytaj więcej
Bardziej dobra kawa. Świetna na poranne pobudzenie Czytaj więcej
Bardzo dobra smakowo kawa lungo Czytaj więcej