Opis

To prawdziwy klasyk, który od 1971 r. jest stałym elementem oferty Starbucks. Lungo House Blend to średnio palona 100% Arabica stworzona z ziaren pochodzących z Ameryki Południowej i Środkowej. W smaku jest mocna i znana z łagodnej słodyczy, którą uzupełniają nuty orzechów i kakao. 

Jeśli szukasz dobrze zbalansowanej, średnio ciemnej kawy, nie możesz się pomylić z Lungo House Blend. Charakteryzuje się ona bardzo niską kwasowością i brakiem śladu goryczki. Ciało jest naszym zdaniem takie jak powinno być, ani za mocne, ani za lekkie, a nuty orzechowe i kakaowe czynią tę kawę niezwykle delikatną. Charakteryzuje się również naturalną słodyczą, co oznacza, że można ją łączyć z mlekiem i cukrem, aby wzmocnić smak. 

Lungo House Blend to evergreen Starbucks od czasu otwarcia pierwszych sklepów, a teraz dzięki kapsułkom Nespresso® można mieć Starbucks w domu. Innymi słowy, dzięki tym kapsułkom możesz cieszyć się kawą tej samej wysokiej jakości, którą znasz z salonów Starbucks, bez konieczności wychodzenia z domu. 

Polecamy tę kawę Starbucks lungo do Nespresso® - i szybko dodajemy, że z pewnością nie jest zabronione picie więcej niż jednej filiżanki dziennie, więc jeśli skusisz się na dodatkową filiżankę, w pełni to rozumiemy. 

Składniki

Ristet og malet kaffe

Specyfikacje

Liczba kapsułek

10

Liczba napojów

10

Marka

Starbucks

Kompatybilność

Nespresso

Nuty smakowe

orzechy, karmel

Właściwości

Aluminium

Rozmiar 

Lungo

Intensywność smaku

Intensywny smak (8/10)

Najlepiej spożyć przed

07.06.2025

Lungo House Blend

Starbucks by Nespresso® - 10 kapsułki

Recenzje (0)