Opis

Starbucks® rozpoczął działalność w 1971 r. w Seattle, a pierwszą mieszanką, jaką stworzył, była House Blend. Teraz możesz cieszyć się tą klasyczną mieszanką we własnym domu dzięki kapsułkom kompatybilnym z ekspresem Nespresso®. 

Ta średnio palona mieszanka, przygotowana z ziaren Arabiki z Ameryki Łacińskiej, ujawnia nuty toffi, które są wyśmienite z mlekiem lub bez. Za słodkim aromatem toffi kryją się także lekkie nuty kakao i orzechów. Oprócz delikatnego smaku, kawa ma piękny kasztanowy kolor. 

Dzięki tym kapsułkom poczujesz się jak w kawiarni Starbucks® bez konieczności wychodzenia z kuchni. Przygotowanie ulubionej kawy z kawiarni nigdy nie było prostsze: włóż kapsułkę, naciśnij przycisk lungo na ekspresie i pozwól, by urządzenie zrobiło resztę. W ciągu minuty będziesz mógł cieszyć się znaną na całym świecie mieszanką. 

Kawa ta może być pita o każdej porze dnia, ponieważ jest intensywna, ale nie przesadnie intensywna. Jesteśmy pewni, że większość miłośników głębokiej L będzie zadowolona z tych kapsułek. 

W Kaffekapslen mamy House Blend lungo w pudełkach po 18 kapsułek, więc Twoje potrzeby są zaspokojone na trochę dłużej. 

Specyfikacje

Liczba kapsułek

18

Liczba napojów

18

Marka

Starbucks

Kompatybilność

Nespresso

Aromat(y)

kakao, orzechy, aromatyczna Arabica, słodycz, średnio palone ziarna

Właściwości

Aluminium

Rozmiar 

Lungo

Najlepiej spożyć przed

26.11.2024

Lungo House Blend

Starbucks by Nespresso® - 18 kapsułki

(1)

Recenzje (1)

Super kawa nie kwaśna, super aromat. Czytaj więcej