Opis

To Lungo od Gimoki stworzone jest z wyśmienitych, średnio palonych ziaren kawy Arabica z Ameryki Środkowej, dzięki czemu uzyskano kawę o delikatnym smaku, przyjemnej kwasowości i zrównoważonej, łagodnej goryczce. 

Takie Lungo to wariant espresso, które jest parzone taką samą techniką jak tradycyjne espresso. Jednak w przeciwieństwie do klasycznego espresso, kawa Lungo jest parzona z użyciem większej ilości wody i przez dłuższy czas, co skutkuje łagodniejszą i większą filiżanką kawy. 

Innymi słowy, otrzymujesz wariant espresso, który dobrze nadaje się do codziennego użytku, ponieważ ma łagodne body, co oznacza, że można go pić przez cały dzień. 

Ekologiczną Gimoka Forte dostarczamy błyskawicznie pod Twoje drzwi w 10 kapsułkach, które idealnie pasują do Twojego ekspresu Nespresso®. 

Gimoka to włoski producent kawy, którego początki sięgają wczesnych lat 80-tych. Z siedzibą w Andalo Valtellino w Lombardii firma jest jedną z wiodących włoskich palarni kawy, eksportowaną do ponad 50 krajów. 

W Gimoka wysoka jakość zawsze była najważniejsza. Gimoka kontroluje cały łańcuch wartości, począwszy od zbioru kawy, poprzez jej palenie i mielenie, aż po ostateczne pakowanie w kapsułki. 

Te kapsułki nie są powiązane z firmą Nestlé®, nie są przez nią produkowane, zatwierdzane ani wspierane.

Składniki

Ristet og malet kaffe.

Specyfikacje

Liczba kapsułek

10

Liczba napojów

10

Marka

Gimoka

Kompatybilność

Nespresso

Nuty smakowe

owoce

Rozmiar 

Lungo

Intensywność smaku

Średnio intensywny smak (5/10)

Najlepiej spożyć przed

12.09.2025

Lungo - Gimoka

10 kapsułek do Nespresso®

(2)

Recenzje (2)

Jedna z moich ulubionych kaw. Subtelna, dobra tak na 4 dziennie Czytaj więcej
bardzo dobra Czytaj więcej