Opis

Café Royal Lungo Forte to nieco mocniejsza wersja klasycznego Lungo, stworzona z ciemno palonych ziaren. Ma delikatne i przyjemne body, bardzo łagodną kwasowość i słodki smak, który zaskakuje pełnią smaku. 

Lungo Forte z Café Royal to dobra alternatywa dla espresso, jeśli mamy ochotę na mocną kawę, ale w nieco większej filiżance. 

Lungo Forte posiada również certyfikat UTZ, dzięki czemu mamy pewność, że otrzymujemy kawę, która została wyprodukowana w odpowiednich warunkach zarówno dla środowiska jak i pracowników. 

Oto piękna kawa wysokiej jakości, którą można się cieszyć na każdą okazję i nawet najskromniejszego kawosza. Jak mówi Cafe Royal, bycie królem to nie tytuł, ale styl życia. 

W tym pakiecie otrzymujesz 50 kapsułek kompatybilnych z systemem Nespresso Pro®. To więcej niż wystarczająca liczba kapsułek, aby zaoferować dodatkową filiżankę, gdy masz gości w domu. 

Café Royal to marka premium pochodząca ze szwajcarskiej palarni kawy Delica AG. Grupa Delica AG została założona w 1954 roku i jest dziś jedną z największych palarni kawy w Szwajcarii. 

Specyfikacje

Liczba kapsułek

50

Liczba napojów

50

Marka

Café Royal

Kompatybilność

Nespresso Pro

Aromat(y)

ciemno palone ziarna, aromatyczna Arabica, łagodna kwasowość, słodycz

Właściwości

Aluminium

Rozmiar 

Lungo

Intensywność smaku

Łagodny smak (4/10)

Najlepiej spożyć przed

31.12.2024

Lungo Forte - Café Royal

50 kapsułek do Nespresso® Pro

Recenzje (0)