Opis

Wyrusz w podróż po urzekającym, ciemnym aromacie 

Otrzymasz tu pełnowartościową, ciemno paloną kawę z pikantnymi nutami. 

Dzięki Estremo otrzymujesz kawę, która osiąga granice możliwości pod względem smaku i mocy, ale w żadnym momencie nie staje się zbyt intensywna. 

Jest to zatem kawa, która nadaje się do stosowania rano. Nie jest ona bowiem zaskakiwana zbyt dużą pełnią i mocą na raz, ale mimo to dostaje się właśnie takiego kopa, jakiego się potrzebuje, by się obudzić. 

Pikantne nuty stanowią bowiem zrównoważony kontrapunkt dla pełnego, ciemnego body, a w rezultacie otrzymujemy ognistą, nadającą się do picia filiżankę, która sprawia, że chce się więcej. 

Innymi słowy, mamy tu klasyczne Lungo o smaku, który szybko może uzależnić. Kawa dla tych, którzy lubią pełną i intensywną kawę z wyraźnymi ciemnymi nutami, ale która nie powinna być też zbyt mocna. 

Dostarczamy ją w 10 aluminiowych kapsułkach, które idealnie pasują do ekspresu Nespresso®. 

L'OR to marka kawy o francuskich korzeniach, która została wprowadzona na rynek przez firmę Jacobs Douwe Egberts w 1992 roku, z zamiarem stworzenia nowego złotego standardu w sektorze kawy premium. Wszystkie kawy L'OR posiadają certyfikat UTZ, który gwarantuje, że ziarna były uprawiane z dbałością o środowisko i warunki socjalne pracowników. 

Te kapsułki nie są powiązane z firmą Nestlé®, nie są przez nią produkowane, zatwierdzane ani wspierane.

Składniki

Kawa palona i zmielona

Specyfikacje

Liczba kapsułek

10

Liczba napojów

10

Marka

L'OR

Kompatybilność

Nespresso

Nuty smakowe

przyprawy

Właściwości

Aluminium

Rozmiar 

Lungo

Intensywność smaku

Intensywny smak (8/10)

Najlepiej spożyć przed

06.02.2025

L'OR Lungo Estremo

10 kapsułek do Nespresso®

Recenzje (0)