Opis

Owocowy i kwiatowy smak 

Pasjonaci kawy z L'OR od dziesięcioleci produkują kawę, która wyróżnia się doskonałymi doznaniami smakowymi. 

L'OR Elegante jest doskonałym przykładem tych dumnych tradycji. W tym przypadku L'OR stworzył średnio paloną kawę na ziarnach arabskich premium, która została specjalnie opracowana, aby stworzyć kawę o szczególnych tonach owoców cytrusowych i dojrzałych w słońcu jagód. 

Z L'OR Elegante masz zatem świeżą i owocową kawę o smaku lata, która wyróżnia się silnymi owocowymi i kwiatowymi niuansami smakowymi. 

Tutaj otrzymujesz ją w opakowaniu 20 kapsułek, dzięki czemu możesz się nią cieszyć nieco dłużej, zanim przyjdzie czas na tankowanie. Kapsułki są wykonane z aluminium, dzięki czemu smak i aromat są doskonale zachowane - i oczywiście doskonale pasują do ekspresu Nespresso® Pro. 

L'OR to marka kawy o francuskich korzeniach, która została wprowadzona na rynek przez firmę Jacobs Douwe Egberts w 1992 roku, z zamiarem stworzenia nowego złotego standardu w sektorze kawy premium. Wszystkie kawy L'OR posiadają certyfikat UTZ, gwarantujący, że ziarna były uprawiane z uwzględnieniem środowiska naturalnego i warunków socjalnych pracowników. 

Te kapsułki nie są powiązane z firmą Nestlé®, nie są przez nią produkowane, zatwierdzane ani wspierane.

Specyfikacje

Liczba kapsułek

20

Liczba napojów

20

Marka

L'OR

Kompatybilność

Nespresso

Nuty smakowe

owoce, kwiaty, jagody

Właściwości

Aluminium

Rozmiar 

Lungo

Intensywność smaku

Średnio intensywny smak (6/10)

Najlepiej spożyć przed

08.06.2025

L'OR Lungo Elegante

20 kapsułek do Nespresso®

Recenzje (0)

Podobne kategorie