Opis

Owocowa i kwiatowa lungo 

Pasjonaci z L'OR od dziesięcioleci produkują różne odmiany kawy, z których każda wyróżnia się doskonałymi doznaniami smakowymi. 

L'OR Elegante jest dobrym przykładem tych dumnych tradycji kawowych - ponieważ otrzymujemy tu wykwintne Lungo, które błyszczy silnymi owocowymi i kwiatowymi niuansami smakowymi. Ta średnio palona kawa została stworzona z najwyższej jakości ziaren arabskich, które zostały starannie wyselekcjonowane i specjalnie opracowane, aby podkreślić tony owoców cytrusowych i dojrzałych w słońcu jagód. 

Innymi słowy, dzięki L'OR Elegante otrzymujesz świeżą i owocową kawę, którą możesz cieszyć się w nieco większej filiżance, gdy zaparzysz ją jako Lungo w ekspresie Nespresso®. 

Dostarczamy to delikatne Lungo od L'OR w opakowaniu 10 kapsułek, które idealnie pasuje do Twojego ekspresu Nespresso®. 

L'OR to marka kawy o francuskich korzeniach, która została wprowadzona na rynek przez firmę Jacobs Douwe Egberts w 1992 roku, z zamiarem stworzenia nowego złotego standardu w sektorze kawy premium. Wszystkie kawy L'OR posiadają certyfikat UTZ, który gwarantuje, że ziarna były uprawiane z uwzględnieniem środowiska i warunków socjalnych pracowników. 

Te kapsułki nie są powiązane z firmą Nestlé®, nie są przez nią produkowane, zatwierdzane ani wspierane.

Składniki

Malet kaffe

Specyfikacje

Liczba kapsułek

10

Liczba napojów

10

Marka

L'OR

Kompatybilność

Nespresso

Nuty smakowe

owoce, kwiaty, jagody

Właściwości

Aluminium

Rozmiar 

Lungo

Intensywność smaku

Łagodny smak (4/10)

Najlepiej spożyć przed

08.01.2025

L'OR Lungo Elegante

10 kapsułek do Nespresso®

(2)

Recenzje (2)

super Czytaj więcej
Orzeźwiający smak i przyjemny aromat. Czytaj więcej