Opis

Café Royal Lungo to wspaniała kawa wysokiej jakości, którą można się cieszyć na każdą okazję. Oto klasyczne lungo stworzone z lekko palonych ziaren Arabiki, które pojawia się w lekko słodko-kwaśnym okrągłym smaku. 

Ma przyjemny i łagodny smak, który dobrze nadaje się zarówno na co dzień, jak i na imprezy. Jeśli chcesz ją w nieco mocniejszej wersji, możesz ją również zaparzyć jako espresso. 

Café Royal Lungo posiada certyfikat UTZ, dzięki czemu została wyprodukowana w odpowiednich i uczciwych warunkach zarówno dla środowiska naturalnego, jak i plantatorów kawy. 

W pakiecie otrzymujesz 50 kapsułek kompatybilnych z systemem Nespresso® Pro, więc masz ich aż nadto, by zaoferować dodatkową filiżankę, gdy masz gości. 

Czy wiesz, że lungo to włoskie słowo oznaczające długi, a kawa Lungo to w zasadzie espresso z większą ilością wody, co wymaga większej filiżanki. Oprócz tego, że jest większa, kawa Lungo ma również łagodniejszy smak niż tradycyjne espresso. 

Café Royal to marka premium należąca do szwajcarskiej grupy Delica AG. Delica AG została założona w 1954 roku i jest jedną z największych palarni kawy w Szwajcarii. 

Dostarczamy Café Royal w kapsułce, która idealnie pasuje do Twojego ekspresu Nespresso Pro®. 

Specyfikacje

Liczba kapsułek

50

Liczba napojów

50

Marka

Café Royal

Kompatybilność

Nespresso Pro

Nuty smakowe

orzech laskowy, czekolada

Właściwości

Aluminium

Rozmiar 

Lungo

Intensywność smaku

Bardzo łagodny smak (2/10)

Najlepiej spożyć przed

30.04.2025

Lungo - Café Royal

50 kapsułek do Nespresso® Pro

Recenzje (0)