Opis

Perfekcyjne odkamienianie za każdym razem! 

Inteligentny ekspres Tassimo automatycznie informuje Cię, kiedy nadszedł czas, aby znaleźć swój Service T-Disc i odkamienić urządzenie. W ten sposób Twój ekspres zapewnia Ci zawsze doskonałe doznania kawowe za każdym razem, a czas parzenia jest zawsze taki sam, bez cierpienia z powodu osadów wapiennych. 

Kaffekapslen stworzył ten wolny od fosforanów odkamieniacz do Tassimo, który ułatwia odkamienianie ekspresu. Wystarczy wlać roztwór w skali 10-1 - co oznacza 100ml odkamieniacza na 1L wody - i wlać go do zbiornika na wodę. 

Następnie wystarczy uruchomić program odkamieniania Twojego Tassimo (więcej informacji znajdziesz w instrukcji obsługi ekspresu). 

Pamiętaj, aby po odkamienieniu dokładnie wypłukać urządzenie. 

Roztwór odkamieniający zapewnia dokładne odkamienienie Twojego urządzenia, jak również zapewnia dobrą higienę Twojego urządzenia, czyszcząc zanieczyszczenia w urządzeniu dzięki środkowi dezynfekującemu. Nie zawiera również fosforanów, co oznacza, że nie pozostawi plam ani śladów na Twojej pralce. 

Butelka odkamieniacza zawiera roztwór wystarczający na 2 odkamieniania. 

Zadbaj o swój Tassimo dzięki odkamienianiu - Twój ekspres Cię za to pokocha i w zamian da Ci pyszną i szybko zaparzoną kawę. 

Specyfikacje

Sztuk

1

Marka

Kaffekapslen

Kompatybilność

Tassimo

Najlepiej spożyć przed

27.03.2026

Caffenu Odkamieniacz w płynie (Tassimo)

2 dawki dla Tassimo

Recenzje (0)