Opis

Łatwy w użyciu odkamieniacz do Twojego ekspresu Senseo. 

Twój ekspres Senseo z pewnością zaparza wiele filiżanek kawy każdego dnia i dlatego musi być regularnie czyszczony i konserwowany, aby nadal działał jak należy. W Kaffekapslen zalecamy odkamienianie ekspresu co 2 miesiące, a najlepiej raz w miesiącu, jeśli często używasz ekspresu. W ten sposób będziesz mieć pewność, że zawsze będziesz mieć najlepsze doświadczenia z kawą i że Twój ekspres zazwyczaj wykazuje następujące oznaki konieczności odkamieniania: parzenie trwa dłużej niż zwykle i robi więcej hałasu podczas parzenia, a także, co nie mniej ważne, Twoja kawa może nie smakować tak dobrze jak zwykle. 

Odkamieniacz Kaffekapslen do Senseo jest łatwy w użyciu. Wystarczy wlać połowę roztworu odkamieniającego do zbiornika na wodę i uruchomić program odkamieniania ekspresu (więcej informacji znajdziesz w instrukcji obsługi ekspresu). Na jeden 1L wody zużywasz 100ml roztworu odkamieniającego. Pamiętaj, aby po zakończeniu odkamieniania dokładnie wypłukać wodę. 

Roztwór nie zawiera fosforanów, dzięki czemu nie masz śladów ani plam na swojej pralce, zawiera również roztwór dezynfekujący, dzięki czemu pozbędziesz się bakterii i zanieczyszczeń. 

Odkamienianie daje następujące korzyści: 

Dłuższa żywotność urządzenia 

Zapewnia właściwą temperaturę 

Zapewnia odpowiednią ilość zaparzonej kawy 

Urządzenie mniej wibruje podczas parzenia 

Uniknięcie błędów w działaniu 

Dzięki tym wszystkim zaletom - a także lepiej smakującej kawie - regularne odkamienianie jest dobrym nawykiem, który warto przyjąć jako właściciel ekspresu na kapsułki. 

Zadbaj więc o swój ekspres Senseo i konserwuj go za pomocą odkamieniania - poczuj pozytywne efekty odkamieniania podczas kolejnej filiżanki kawy.

Specyfikacje

Sztuk

1

Marka

Kaffekapslen

Kompatybilność

Senseo

Najlepiej spożyć przed

09.05.2025

Caffenu płynny odkamieniacz

2 dawki dla Senseo

(3)

Recenzje (3)

polecam Czytaj więcej
Super odkamieniacz Czytaj więcej
Kawa SUPER, polecam wszystkim Czytaj więcej