Opis

Innymi słowy, jest to praktyczne i eleganckie rozwiązanie do przechowywania kapsułek, dzięki któremu zawsze będziesz mieć do nich szybki i łatwy dostęp. 

 

302002 – Caffenu Flydende Afkalkning (Nespresso) - Odkamieniacz w płynie do Nespresso 

Łatwe i skuteczne usuwanie kamienia z ekspresu Nespresso® 

W Kaffekapslen zalecamy usuwanie kamienia z ekspresu Nespresso® raz w miesiącu lub po zaparzeniu 200 filiżanek. 

Zalecamy to, aby zapewnić sobie najlepsze doznania podczas picia kawy, ale także aby wydłużyć żywotność urządzenia i zmniejszyć rachunki za prąd. Kamień ma duży wpływ na parzenie kawy, ilość zużywanej energii i może mieć wpływ na wewnętrzne komponenty urządzenia. 

Twój ekspres zazwyczaj sygnalizuje potrzebę usunięcia kamienia: parzenie odbywa się z większym hałasem i trwa dłużej niż zwykle, a także, co nie mniej ważne, Twoja kawa może nie smakować tak dobrze jak zwykle. 

Odkamienianie Kaffekapslen to butelka wypełniona płynem odkamieniającym, który miesza się z wodą w zbiorniku na wodę. Płyn zawiera środek dezynfekujący, który usuwa bakterie i zanieczyszczenia oraz nie zawiera fosforanów, dzięki czemu nie pozostawia plam ani śladów. 

Produkt odkamieniający miesza się w proporcji 10-1: na 1L wody w zbiorniku należy użyć 100ml produktu odkamieniającego. 

Następnie urządzenie uruchamia swój program odkamieniania (więcej informacji na ten temat znajdziesz w instrukcji obsługi urządzenia). 

Pamiętaj, aby po odkamienieniu dokładnie wypłukać maszynę. 

To opakowanie zawiera wystarczającą ilość produktu do odkamieniania na 2 odkamieniania i może być używane do ekspresów na kapsułki, czajników lub zwykłych ekspresów do kawy. 

Gorąco zalecamy regularne odkamienianie ekspresu do kawy, aby urządzenie nadal działało optymalnie i nadal parzyło wysokiej jakości kawę. 

Zadbaj o swoje Nespresso® dzięki odkamienianiu - Twoje urządzenie Cię za to pokocha. 

Ten produkt nie jest powiązany z firmą Nestlé®, ani przez nią produkowany, zatwierdzony lub wspierany.

Specyfikacje

Sztuk

1

Marka

Kaffekapslen

Kompatybilność

Nespresso

Najlepiej spożyć przed

06.04.2025

Odkamieniacz w płynie do Nespresso®

2 dawki dla Nespresso®

Recenzje (0)