Opis

Łatwe odkamienianie dla Twojej Caffitaly 

Zalecamy regularne odkamienianie ekspresu Caffitaly - przynajmniej co dwa miesiące, a najlepiej raz w miesiącu, jeśli często korzystasz z urządzenia. Dobrze odkamieniony ekspres na kapsułki sprawi, że Twoja kawa będzie zawsze idealnie zaparzona, ekspres będzie działał dłużej, a w jego wewnętrznych elementach nie będzie osadzał się kamień. 

Odkamienianie ekspresu daje następujące korzyści: 

Dłuższa żywotność Twojego ekspresu 

Zapewnia właściwą temperaturę 

Zapewnia odpowiednią ilość zaparzonej kawy 

Urządzenie mniej wibruje podczas parzenia kawy 

Uniknięcie błędów w działaniu 

Dzięki tym wszystkim zaletom, a także temu, że Twoja kawa smakuje lepiej, regularne odkamienianie jest dobrym nawykiem, który należy przyjąć jako właściciel ekspresu kapsułkowego. 

Dzięki odkamienianiu Kaffekapslen dla Caffitaly odkamienianie ekspresu jest łatwe. Wystarczy wlać płyn odkamieniający do zbiornika wody w proporcji 10 do 1 (100ml płynu odkamieniającego na litr wody), a następnie uruchomić program odkamieniania ekspresu. 

Pamiętaj, aby po odkamienieniu dokładnie wypłukać pralkę. 

Preparat odkamieniający zawiera środek dezynfekujący, który usuwa bakterie i inne zanieczyszczenia, a wszystko to bez fosforanów, które prowadziły do powstawania plam i odbarwień. 

Butelka zawiera ilość wystarczającą na 2 odkamieniania. 

Bądź dobry dla swojego ekspresu Caffitaly i zadbaj o niego poprzez odkamienianie - i poczuj pozytywne efekty tego podczas parzenia kolejnej filiżanki kawy. 

Specyfikacje

Sztuk

1

Marka

Kaffekapslen

Kompatybilność

Caffitaly

Najlepiej spożyć przed

09.05.2025

Caffenu płynny odkamieniacz (Caffitaly)

3 dawki dla Caffitaly

Recenzje (0)