Opis

Klasyczna mieszanka Qualita Oro firmy Lavazza od dziesięcioleci jest uwielbiana przez miłośników głębokiego L na całym świecie. 

Tutaj Lavazza ze swoją "Mountain Grown" stworzyła specjalną odmianę tej mieszanki, która składa się wyłącznie z ziaren uprawianych na wysokich górskich zboczach, teraz w paczce 1000g!  

Ziarna kawy uprawiane na takich wysokościach znane są z tego, że dzięki wolniejszemu dojrzewaniu ziaren są szczególnie słodkie i aromatyczne, o niższej kwasowości niż ziarna rosnące na niższych wysokościach. 

Mieszanka Lavazza Qualita Mountain Grown stworzona jest w 100% z ciemno palonych ziaren kawy Arabica, z których wszystkie uprawiane są na wysokości ponad 2000 metrów w Etiopii oraz Ameryce Południowej i Środkowej. 

Otrzymujemy tutaj kawę w typowej dla Lavazzy jakości, która pojawia się z nutami smakowymi owoców i kwiatów, uzupełnionymi bogatym i pełnym body. 

Te ziarna nadają się zarówno do prasy francuskiej, ekspresów do kawy lub jako kawa do filtra. Aby uzyskać optymalny smak, zalecamy zmielenie ziaren kawy tuż przed zaparzeniem. 

Jeśli szukasz dobrze zbalansowanej aromatycznej kawy, z pewnością nie możesz się pomylić z tą mieszanką Lavazza. 

Lavazza jest znana jako ulubiona kawa Włoch, a jej rodowód sięga 1895 roku. Lavazza była pionierem techniki mieszania kawy z różnych regionów i dziś jest znana jako jedna z wiodących firm kawowych na świecie z siedzibą w Turynie. 

Składniki

Palone ziarna kawy

Specyfikacje

Ilość (g)

1000

Marka

Lavazza

Właściwości

Arabica

Intensywność smaku

Intensywny smak (7/10)

Najlepiej spożyć przed

30.12.2025

Lavazza Qualità Oro Mountain Grown

1000 g kawa ziarnista

(3)

Recenzje (3)

Kawa zachwyca perfekcyjnie zbilansowanym smakiem i aromatem ,pijąc czujesz sie jak we włoskiej kawiarni. Gorąco polecam Czytaj więcej
Lang gezocht naar de ideale bonen. Eindelijk gevonden van een goede kwaliteit in een fijne webshop. Veel keuze en goede prijzen. Czytaj więcej
Lekker maar de normale Oro vindt ik lekkerder. Czytaj więcej