Opis

Jeśli tak jak my, pasjonujecie się kawą, Lavazza Passionale to zdecydowanie świetny wybór. Jest to pyszna, pełna kawa o zachwycającym posmaku zarówno karmelu, jak i czekolady, która znajduje się na bardzo wysokim poziomie, jeśli chodzi o moc i intensywność. 

Passionale to kawa o głębokim, ciemnym odcieniu i bursztynowej cremie, przygotowana w 100% z ciemno palonych ziaren Arabiki, gdzie długi i intensywny proces palenia naprawdę wydobywa pełny smak ziaren, tworząc kawę o fantastycznym, pełnym body. 

Ziarna pochodzą z Brazylii i Indii, a ziarna brazylijskie zapewniają nuty czekoladowe, podczas gdy ziarna indyjskie wnoszą lekką pikantność. 

Jeśli więc jesteś pasjonatem kawy o głębokim i intensywnym smaku, musisz spróbować Passionale od Lavazzy. 

To bogate espresso od Lavazzy dostarczamy w opakowaniach zawierających 36 kapsułek, które idealnie pasują do Twojego ekspresu Lavazza a Modo Mio. 

Lavazza to jedna z klasycznych włoskich marek kawy, której początki sięgają 1895 roku. Lavazza była pionierem techniki mieszania kawy z różnych regionów, a obecnie jest prowadzona przez czwarte pokolenie rodziny Lavazza z siedziby w Turynie. Jako jedna z największych firm kawowych na świecie, jej produkty są eksportowane na cały świat. 

Składniki

Formalet kaffe

Specyfikacje

Liczba kapsułek

36

Liczba napojów

36

Marka

Lavazza

Kompatybilność

Lavazza a Modo Mio

Nuty smakowe

suszone owoce

Rozmiar 

Espresso

Intensywność smaku

Intensywny smak (8/10)

Najlepiej spożyć przed

30.12.2025

Lavazza Passionale

36 kapsułek do Lavazza a Modo Mio

Recenzje (0)