Opis

Gevalia od dziesięcioleci uświetnia skandynawskie stoliki kawowe. Jest to marka znana w całym regionie ze swojego hasła: "Jaką kawę chcesz zaproponować niespodziewanym gościom?". 

Gevalia jest teraz dostępna również dla ekspresów Tassimo, dzięki czemu możesz zaparzyć piękną filiżankę kawy Gevalia dla siebie lub swoich gości. 

Jest to wersja Gevalia słynnego włoskiego klasyka baristów, latte macchiato. Twój Tassimo zaparzy ją szybko i łatwo, więc możesz wcielić się w rolę baristy. 

Wszystko czego potrzeba to dwie kapsułki i mniej niż jedna minuta, aby zaparzyć latte macchiato w Twoim ekspresie Tassimo. Pierwsza strączka przygotowuje ciepłe, kremowe mleko, które następnie miesza się z mocnym espresso z drugiej strączki. 

W rezultacie otrzymujemy piękne latte macchiato w trzech warstwach, o takiej samej jakości, jakiej można oczekiwać w najlepszych kawiarniach, ponieważ ekspres Tassimo rozpoznaje strąk dzięki inteligentnej technologii kodów kreskowych i wie dokładnie, jaką temperaturę, czas i ilość espresso i mleka zastosować, aby uzyskać idealną filiżankę. 

Dostarczamy to pyszne latte macchiato w opakowaniach po 16 sztuk T-Disc, które idealnie pasują do Twojego ekspresu Tassimo. 

Ze swojej bazy w Gävle w Szwecji, Gevalia zaopatruje gospodarstwa domowe w kawę od 1853 roku. Obecnie Gevalia rozszerzyła swoją działalność poza Szwecję i stała się jedną z największych marek kawy w Europie Północnej, ze szczególnym uwzględnieniem Danii, Szwecji i krajów bałtyckich. 

Składniki

Śmietanka (z MLEKA) (45%), kawa palona i zmielona (22%), cukier (20%), koncentrat białka MLECZNEGO, woda, sól, minerały MLEKA, zagęszczacz (E414), regulator kwasowości (E331)

Specyfikacje

Liczba kapsułek

16

Liczba napojów

8

Marka

Gevalia

Kompatybilność

Tassimo

Rozmiar 

Duży kubek

Intensywność smaku

Średnio intensywny smak (5/10)

Najlepiej spożyć przed

10.01.2025

Wartości odżywcze 100 ml.

Wartość energetyczna, kcal

31

Białko

0,3

Tłuszcz (g)

2,1

- w tym kwasy tłuszczowe nasycone

1,4

Węglowodany

2,4

- w tym cukry

2,4

Gevalia Latte Macchiato

16 kapsułek do Tassimo

(1)

Recenzje (1)

Nie jest to mocna kawa, ale jej delikatny aromatyczny smak wprawia w dobry nastrój. Czytaj więcej