Opis

Linia Petit Dejeuner to propozycja L'OR na idealną poranną kawę. Jest to kawa, która została stworzona zgodnie z najlepszymi francuskimi tradycjami kawowymi, gdzie kawa ma bogaty aromat i złotą cremę. 

Ten strąk zaparza dużą filiżankę (215 ml) kawy o zrównoważonym i bogatym smaku, idealną do porannej kawy. Ten wariant jest średnio palony, więc ma łagodne ciało, ale wciąż z wystarczającą ilością ciała i intensywności, aby dać dobry zastrzyk energii na początek dnia. 

L'OR zawarł magię w kapsułce, która doskonale zaparza się w Tassimo, a urządzenie rozpoznaje kapsułkę dzięki sprytnej technologii Intellibrew, dzięki czemu wie dokładnie, jakiej temperatury, czasu i ilości wody użyć, aby zaparzyć idealną filiżankę kawy zgodnie ze specyfikacją kapsułki. 

L'OR jest znany z bezkompromisowej jakości i smaków wykraczających poza przeciętność, więc kiedy wybierasz produkt L'OR, kunszt jest wyjątkowy, a smak wysublimowany. 

Innymi słowy, jest to kawa, która pomoże Ci świetnie rozpocząć dzień - a to opakowanie zawiera aż 24 kapsułki, więc wystarczy Ci na długo. 

Specyfikacje

Liczba kapsułek

24

Liczba napojów

24

Marka

L'OR

Kompatybilność

Tassimo

Rozmiar 

Średni kubek (zwyczajny)

Intensywność smaku

Średnio intensywny smak (5/10)

Najlepiej spożyć przed

01.05.2025

L'OR Petit Déjeuner Classique

24 kapsułek do Tassimo

(1)

Recenzje (1)

Dobra kawka. Czytaj więcej

Podobne kategorie