Opis

Przyprawiona i intensywna lungo 

Francuska firma L'OR zawsze gwarantuje kawę o bezkompromisowej jakości. 

L'OR ponownie udowodnił, że spełnia to założenie, prezentując mocną i aromatyczną Profondo. 

Otrzymujemy tu kawę stworzoną na bazie ciemno palonych ziaren Arabiki, która ma złożony i pikantny smak, w którym wyczuwalne są nuty palonych orzechów i lukrecji. Jest to kawa wypalona w fachowy sposób, gdzie ziarna zostały wypalone aż do skarmelizowania i uwolnienia swoich naturalnych cukrów i olejków w najlepszy sposób. Jest to kawa z paleniem, w którym naprawdę czuć, że detale były pielęgnowane, a proces był powtarzany niezliczoną ilość razy, aż znaleziono idealną recepturę. 

Efektem tych starań jest mocna, ale i dobrze zbalansowana kawa o przyjemnej grze intensywności i kwasowości. Można ją zatem pić z mlekiem i cukrem - albo zaryzykować i cieszyć się nią w czystej postaci. 

Tutaj dostarczamy czarne złoto od L'OR w opakowaniu z 10 kapsułkami, które idealnie pasuje do Twojego ekspresu Nespresso®. 

L'OR to marka kawy o francuskich korzeniach, która została wprowadzona na rynek przez firmę Jacobs Douwe Egberts w 1992 roku, z zamiarem stworzenia nowego złotego standardu w sektorze kawy premium. Wszystkie kawy L'Or posiadają certyfikat UTZ, który gwarantuje, że ziarna były uprawiane z uwzględnieniem środowiska naturalnego i warunków socjalnych pracowników. 

Te kapsułki nie są powiązane z firmą Nestlé®, nie są przez nią produkowane, zatwierdzane ani wspierane.

Składniki

Formalet kaffe

Specyfikacje

Liczba kapsułek

10

Liczba napojów

10

Marka

L'OR

Kompatybilność

Nespresso

Nuty smakowe

owoce, kwiaty, jagody

Właściwości

Aluminium

Rozmiar 

Lungo

Intensywność smaku

Intensywny smak (8/10)

Najlepiej spożyć przed

10.06.2025

L'OR Lungo Profondo

10 kapsułek do Nespresso®

(2)

Recenzje (2)

bardzo dobra polecam Czytaj więcej
Cudowny aromat. Czytaj więcej