Opis

Ciesz się kawową chwilą z luksusowym Latte Macchiato. 

Francuski producent kawy L'OR jest znany na całym świecie ze swoich luksusowych kaw wysokiej jakości. Tutaj L'OR wykorzystał swoje wieloletnie doświadczenie w dziedzinie kawy, aby zaoferować swoją wersję słynnego kawowego klasyka - Latte Macchiato. 

Szybko i łatwo zaparzysz dent w swoim Tassimo, gdzie kod kreskowy T-Disc jest wprowadzany, aby urządzenie mogło zaparzyć filiżankę zgodnie ze specyfikacją kapsułki. 

Rezultatem jest pyszne i spienione Latte Macchiatto stworzone w najlepszym kawiarnianym stylu, gdzie zauważysz, że kawa pochodzi w jakości, jakiej można oczekiwać od marki premium, takiej jak L'OR. 

Latte, które idealnie nadaje się do rozgrzania, gdy nadchodzi czas na relaks i rozkoszowanie się, lub gdy chcesz uraczyć swoich gości nowym i odmiennym doświadczeniem kawowym. 

To delikatne Latte Macchiato od i L'OR dostarczamy w opakowaniu 16 kapsułek T-Discs (8 mlecznych + 8 kawowych). Pamiętaj, aby najpierw zaparzyć kapsułkę z mlekiem. 

L'OR to marka kawy o francuskich korzeniach, która została wprowadzona na rynek przez firmę Jacobs Douwe Egberts w 1992 roku, z zamiarem stworzenia nowego złotego standardu w segmencie kaw premium. Wszystkie kawy L'OR posiadają certyfikat UTZ, który gwarantuje, że ziarna były uprawiane z dbałością o środowisko naturalne i warunki socjalne pracowników.

Składniki

Śmietanka (z MLEKA) (45%), kawa mielona (22%), cukier (20%), koncentrat białek MLEKA, woda, sól, minerały MLEKA, substancja zagęszczająca (E414), regulator kwasowości (E331)

Specyfikacje

Liczba kapsułek

16

Liczba napojów

8

Marka

L'OR

Kompatybilność

Tassimo

Rozmiar 

Duży kubek

Intensywność smaku

Średnio intensywny smak (5/10)

Najlepiej spożyć przed

26.12.2024

Wartości odżywcze 100 ml.

Wartość energetyczna, kcal

32

Białko

0,3

Tłuszcz (g)

2,2

- w tym kwasy tłuszczowe nasycone

1,6

Węglowodany

2,5

- w tym cukry

2,5

L'OR Latte Macchiato

16 kapsułek do Tassimo

(1)

Recenzje (1)

Bardzo dobra Czytaj więcej