Opis

Złożone i ogniste espresso. 

Specjaliści od kawy z francuskiego L'OR swoim wyjątkowym kunsztem stworzyli szeroką gamę kawowych faworytów, którymi codziennie delektują się miłośnicy głębokiego L na całym świecie. 

Tutaj L'OR z Forzą stworzyło mocne espresso na ciemno palonych ziarnach Arabiki, znanych z łagodnej kwasowości i korzennych nut. W tym wariancie otrzymujemy intensywne espresso z nutami karmelu, dębu i lukrecji, które harmonijnie współgra z naturalną kwasowością kawy, a które kończy się długim przyjemnym posmakiem o lekko palonym charakterze. 

Innymi słowy, mamy tu do czynienia z espresso, które pobudza zmysły i jest idealne dla tych, którzy lubią delektować się espresso o nieco wyższej mocy. 

To mocne Espresso od L'OR dostarczamy w bardzo dużym opakowaniu z 20 kapsułkami, więc wystarczy Ci na jakiś czas. 

L'OR to marka kawy o francuskich korzeniach, która została wprowadzona na rynek przez firmę Jacobs Douwe Egberts w 1992 roku, z zamiarem stworzenia nowego złotego standardu w sektorze kawy premium. Wszystkie kawy L'OR posiadają certyfikat UTZ, który gwarantuje, że ziarna były uprawiane z uwzględnieniem środowiska i warunków socjalnych pracowników. 

Te kapsułki nie są powiązane z firmą Nestlé®, nie są przez nią produkowane, zatwierdzane ani wspierane.

Składniki

Kawa palona i zmielona

Specyfikacje

Liczba kapsułek

20

Liczba napojów

20

Marka

L'OR

Kompatybilność

Nespresso

Właściwości

Aluminium

Rozmiar 

Espresso

Intensywność smaku

Bardzo intensywny smak (9/10)

Najlepiej spożyć przed

23.12.2024

L'OR Forza

20 kapsułek do Nespresso®

Recenzje (0)

Podobne kategorie