Opis

Od lat wiele odmian kawy L'OR zachwyca i zaspokaja kawowe pragnienie naszych klientów. L'OR jest znana z bezkompromisowej jakości i smaków wykraczających poza przeciętność, więc kiedy wybierasz produkt L'OR, kunszt jest wyjątkowy, a smak wysublimowany. 

L'OR Long Classique to aromatyczna, ciemno palona kawa z naprawdę ładną cremą, będąca bestsellerem w ofercie L'OR. Smak jest mocny i intensywny, dzięki czemu naprawdę można poczuć smak kawy. Dobrze łączy się z mlekiem, ale jej naturalna słodycz sprawia, że można rozważyć całkowite pominięcie cukru, jeśli zwykle się go używa. 

L'OR Long Classique doskonale zaparza się w Twoim Tassimo, gdzie urządzenie rozpoznaje kapsułkę dzięki inteligentnej technologii kodów kreskowych, dzięki czemu wie dokładnie, jakiej temperatury, czasu i ilości wody użyć, aby zaparzyć idealną filiżankę kawy zgodnie ze specyfikacją kapsułki. 

Innymi słowy, mamy tu do czynienia z kawą, która naprawdę zasługuje na nazwę "Classique", ponieważ sądzimy, że przypadnie do gustu większości miłośników głębokiego L. W tym opakowaniu znajdują się aż 24 kapsułki, więc masz tu na chwilę. 

Specyfikacje

Liczba kapsułek

24

Liczba napojów

24

Marka

L'OR

Kompatybilność

Tassimo

Aromat(y)

łagodna kwasowość, słodycz, średnio palone ziarna

Właściwości

Duża paczka

Rozmiar 

Lungo

Intensywność smaku

Średnio intensywny smak (5/10)

Najlepiej spożyć przed

19.08.2024

L'OR Café Long Classique

24 kapsułek do Tassimo

Recenzje (0)

Podobne kategorie