Opis

Jacobs Krönung to najpopularniejsza kawa w Niemczech. Zielone opakowanie Krönung z charakterystyczną koroną od dziesięcioleci jest znanym i cenionym widokiem na niemieckich stolikach do kawy. 

Krönung, znana jako znak firmowy Jacoba, jest piękną, średnio paloną kawą o zrównoważonym smaku, który nie jest ani zbyt mocny, ani zbyt łagodny. Otrzymujemy kawę o łagodnej kwasowości i goryczce, o smaku, który naszym zdaniem będzie odpowiadał większości. Świetnie sprawdza się jako kawa codzienna i można się nią delektować przez cały dzień. 

Doskonale zaparza się w Twoim Tassimo, gdzie urządzenie rozpoznaje kapsułkę dzięki inteligentnej technologii Intellibrew, dzięki czemu wie dokładnie, jakiej temperatury, czasu i ilości wody użyć, aby zaparzyć ją zgodnie ze specyfikacją kapsułki. 

Dostarczamy ten klasyk w T-Disc, który zaparza bardzo dużą filiżankę o pojemności 195 ml. 

Początki firmy Jacobs sięgają 1895 roku, kiedy to została ona założona w Bremie przez Johanna Jacobsa. Dziś Jacobs to najpopularniejsza w Niemczech marka kawy, która od 2015 roku jest częścią holenderskiej grupy Jacobs Douwe Egbert. 

Składniki

Ristet og malet kaffe.

Specyfikacje

Liczba kapsułek

16

Liczba napojów

16

Marka

Jacobs

Kompatybilność

Tassimo

Rozmiar 

Duży kubek

Intensywność smaku

Intensywny smak (8/10)

Najlepiej spożyć przed

17.03.2025

Jacobs XL Krönung

16 kapsułek do Tassimo

(6)

Recenzje (6)

good Czytaj więcej
Jacobs Kronung to moja ulubiona kawa. Dla porannej wygody używam kapsułek Tassimo. Szybko, prosto, a smak ten sam. Firma Kaffekapslen dobrze dba o klienta. Czytaj więcej
Duża delikatna kawa z dodatkiem mleka dobra jako kolejna w ciągu dnia. Czytaj więcej
Moja ulubiona kawa Czytaj więcej
To duża kawa na śniadanie z dodatkiem mleka. Bardzo dobra! Czytaj więcej
Smak przypomina mi kawę, którą przed laty kupowałam do ekspresu przelewowego. Jest delikatna, idealna do delektowania się aromatycznym napojem w ciągu dnia. Czytaj więcej

Podobne kategorie