Opis

Krönung to sygnowana przez Jacobsa marka kawy. Jest to niezawodny klasyk, który od dziesięcioleci jest najpopularniejszą kawą w Niemczech. 

Jacobs Krönung to piękna, średnio palona kawa o zrównoważonym smaku, który nie jest ani zbyt mocny, ani zbyt łagodny. Charakteryzuje się lekką kwasowością i goryczą, a jej smak z pewnością przypadnie do gustu większości podniebień. Jest to prawdziwa kawa na co dzień, którą można się cieszyć od rana do wieczora. 

Możemy gorąco polecić tę klasyczną kawę, która od dziesięcioleci cieszy się dużą popularnością, nie bez powodu - jest ona naprawdę definicją dobrej kawy na co dzień. Przekonacie się Państwo, że do Jacobsa Krönung będziecie chcieli wracać raz za razem. Tradycja jest ważna, a Jacobs pokazuje, że o tym wie, dostarczając rok po roku uwielbiany i ceniony smak Krönung. 

Jacobs jest najpopularniejszą marką kawy w Niemczech, a zielone opakowanie Krönung z charakterystyczną koroną jest od dziesięcioleci znanym i cenionym widokiem na niemieckich stolikach do kawy. Historia firmy Jacobs sięga roku 1895, kiedy to firma została założona w Bremie przez Johanna Jacobsa. 

Składniki

Ristet og malet kaffe

Specyfikacje

Liczba kapsułek

16

Liczba napojów

16

Marka

Jacobs

Kompatybilność

Tassimo

Rozmiar 

Średni kubek (zwyczajny)

Intensywność smaku

Intensywny smak (8/10)

Najlepiej spożyć przed

23.04.2025

Jacobs Krönung

16 kapsułek do Tassimo

(4)

Recenzje (4)

Najlepsza kawa i najlepszy sklep. Polecam Czytaj więcej
Delikatna dla mnie aż za bardzo ale jak ktoś lubi to polecam. Czytaj więcej
Moja ulubiona kawa. Zachowuje smak i aromat świeżo mielonej. Czytaj więcej
Rewelacja. Delikatna, aromatyczna, aksamitna. Czytaj więcej

Podobne kategorie