Ten zestaw zawiera

Opis

Jeśli lubisz mierzyć własne ziarna kawy i dostosowywać kawę do własnego smaku, ten pakiet startowy jest właśnie dla Ciebie. Kaffekapslen z dumą prezentuje własne ziarna kawy: Classic, Crema, Espresso i Espresso Intenso. 

Nasze ziarna nadają się do kawy filtrowanej, prasy francuskiej i ekspresów do kawy i są zawsze najlepiej używane świeżo zmielone. Zmiel ziarna do pożądanej konsystencji - aby dostosować aromat i smak - a następnie zacznij przygotowywać swój ulubiony napój lub wyczaruj coś nowego. 

Wszystkie nasze kawy są mieszankami ziaren Arabiki i Robusty i można je pić czarne lub jako podstawę do różnych napojów na bazie kawy. Kawa Classic szczególnie dobrze nadaje się na poranną filiżankę kawy. Kawa Crema jest średnio palona i idealnie nadaje się do przygotowania latte lub café au lait. Ziarna kawy Espresso i Espresso Intenso stanowią doskonałą bazę dla cappuccino, flat white lub innych napojów kawowych, które lubisz. 

Dzięki temu pakietowi startowemu będziesz mógł poznać naszą ofertę ziaren kawy i wybrać swoją ulubioną, jednocześnie rozwijając swoje umiejętności baristy. 

Ten pakiet startowy zawiera jedno opakowanie 1 kg każdej kawy, co daje Ci wiele możliwości wypróbowania różnych mieszanek samodzielnie lub z przyjaciółmi i rodziną. 

Pamiętaj, że ważne jest odkamienianie ekspresu do kawy - nie ma znaczenia, czy przygotowujesz kawę z ziaren w tradycyjnym ekspresie, w ekspresie do kawy, czy inną metodą parzenia. Tym samym otrzymujesz w tej ofercie darmowe opakowanie odkamieniacza. 

Specyfikacje

Ilość (g)

5000

Marka

Kaffekapslen

Kaffekapslen Zestaw startowy

5 kg kawa ziarnista + odkamieniacz

Regular Price 215,50 zł As low as 194,99 zł