Jacobs Monarch

16 kapsułek do Tassimo

W magazynie

W magazynie

Jacobs Monarch to kawa z średnio palonych ziaren Arabiki, nieco na wyższym końcu skali mocy. W tej filiżance nie ma wątpliwości co do smaku kawy, ale intensywność nigdy nie jest zbyt duża. Profil smakowy to klasyczna Arabica, aromatyczna z nutami owocowymi, o miękkim body i niskiej goryczce. 

Można ją szybko i łatwo zaparzyć w ekspresie Tassimo, który rozpoznaje kapsułkę dzięki inteligentnej technologii Intellibrew i wie dokładnie, jaka temperatura, czas i ilość wody jest potrzebna zgodnie ze specyfikacją kapsułki. 

Jacobs naprawdę stworzył króla średnio palonej kawy z ich Monarch. Ta kawa jest ceniona od dziesięcioleci i jesteśmy pewni, że tak pozostanie przez wiele lat. 

Jacobs jest najpopularniejszą marką kawy w Niemczech, a słynna korona Jacobs jest dobrze znanym widokiem na niemieckich stołach kawowych. Jacobs może prześledzić swoją historię aż do 1895 roku, kiedy to firma została założona w Bremie przez Johanna Jacobsa. Od 2015 roku Jacobs jest częścią holenderskiej Grupy Jacobs Douwe Egbert. 

Jednostek

16

Liczba napojów

16

Marka

Jacobs

Kompatybilność

Tassimo

Aromat(y)

aromatyczna Arabica, łagodna kwasowość

Rozmiar 

Średni kubek (zwyczajny)

Intensywność smaku

Intensywny smak (7/10)

Najlepiej przed

05.01.2024

Składniki

Ristet og malet kaffe

Napisz własną recenzję
Oceniasz: Jacobs Monarch
Ładowanie...

Przesłałeś swoją recenzję do moderacji.