Opis

Jacobs to najpopularniejsza marka kawy w Niemczech, a znajoma korona na opakowaniach Jacobs od dziesięcioleci jest dobrze znana i ceniona na niemieckich stolikach do kawy. 

Asortyment produktów Jacobs obejmuje szeroki wybór klasyków baristycznych, takich jak ta delikatna Latte Macchiato. 

Jacobs Latte Macchiato Classico to pyszne połączenie espresso, mleka i pianki, tworzące w filiżance trzy piękne warstwy, tak jak w najlepszych kawiarniach. 

Intensywny smak espresso doskonale uzupełnia łagodny i świeży smak mleka, a wszystko to zwieńczone jest rozkoszną i lekką poduszką pianki. 

Latte można szybko i łatwo zaparzyć w ekspresie Tassimo, ponieważ urządzenie rozpoznaje kapsułkę dzięki inteligentnej technologii Intellibrew i dokładnie wie, jaka temperatura, czas i ilość mleka są potrzebne, aby zaparzyć ją zgodnie ze specyfikacją kapsułki. 

Dostarczamy to pyszne i smakowite Latte w opakowaniach po 16 sztuk T-Discs (8 espresso + 8 mleka), które idealnie pasują do Twojego ekspresu Tassimo. I jak zawsze w przypadku Kaffekapslen, w rozsądnej cenie, błyskawicznie i prosto do Twoich drzwi. 

Historia firmy Jacobs sięga 1895 roku, kiedy to firma została założona w Bremie przez Johanna Jacobsa. Dziś Jacobs jest najpopularniejszą marką kawy w Niemczech, a od 2015 roku jest częścią holenderskiej Grupy Jacobs Douwe Egbert. 

Składniki

Śmietanka (z MLEKA) (46%), kawa mielona (21%), cukier (20%), zagęzczone białka MLEKA, woda, sól, minerały MLEKA, substancja zagęszczjąca (E414), regulator kwasowości (E331)

Specyfikacje

Liczba kapsułek

16

Liczba napojów

8

Marka

Jacobs

Kompatybilność

Tassimo

Rozmiar 

Duży kubek

Intensywność smaku

Średnio intensywny smak (5/10)

Najlepiej spożyć przed

27.02.2025

Wartości odżywcze 100 ml.

Wartość energetyczna, kcal

31

Białko

0,3

Tłuszcz (g)

2,1

- w tym kwasy tłuszczowe nasycone

1,4

Węglowodany

2,4

- w tym cukry

2,4

Jacobs Latte Macchiato Classico

16 kapsułek do Tassimo

(1)

Recenzje (1)

Kawa dobrej jakości. Dostawa szybka. Mili pracownicy. Czytaj więcej