Opis

Najprawdopodobniej widziałeś logo Segafredo w kawiarniach i restauracjach na całym świecie. Ta włoska marka, której pełna nazwa brzmi Segafredo Zanetti, zajmuje się paleniem kawy od dziesięcioleci. Nadzoruje ona każdy etap procesu - od zbierania, przez mieszanie, po pakowanie. Kiedy kupujesz kawę Segafredo, wiesz, że otrzymujesz wysokiej jakości kawę od producenta o wysokich standardach.  

Mieszanka Intermezzo pochodzi z linii Classic firmy Segafredo. Mieszanka ta jest szczególnie popularna wśród miłośników tradycyjnej włoskiej kawy. Jest to idealna mieszanka do przygotowania tradycyjnego włoskiego espresso, takiego jakie można dostać w kawiarniach we Włoszech.  

Pozwól zabrać się w zmysłową podróż do Włoch. Te średnio ciemno palone ziarna Arabiki i Robusty pochodzą z Brazylii, Wybrzeża Kości Słoniowej i Kostaryki. Ich mieszanka daje kawę z nutami wanilii, orzechów, karmelu, migdałów i tostów. Można nawet wyczuć odcień pomarańczy.  

Z tym workiem 1000g kawy ziarnistej będziesz miał wystarczająco dużo, aby eksperymentować z różnymi napojami i szkolić się w byciu baristą we własnym domu. Zalecamy zmielenie ziaren tuż przed użyciem, aby w pełni wykorzystać ich aromat i smak. 

Specyfikacje

Ilość (g)

1000

Marka

Segafredo

Nuty smakowe

orzechy, karmel

Właściwości

Arabica/Robusta

Najlepiej spożyć przed

28.01.2025

Segafredo Intermezzo

1000 g kawa ziarnista

(1)

Recenzje (1)

Kawa przypalona nie ma ani smaku ani aromatu Czytaj więcej