Opis

Ciesz się pyszną, zrównoważoną kawą ziarnistą. 

Mieszanka Intenzo firmy Zoégas posiada certyfikat Rainforest Alliance, który zapewnia dobre środowisko i troskliwych pracowników. Możesz więc cieszyć się tą mieszanką z czystym sumieniem. 

Jak wszystkie mieszanki Zoégas, kawa ta jest ciemno palona. Ich rzemiosło skupia się na ciemno palonych ziarnach, które pochodzą z ekologicznych i zrównoważonych źródeł. Palenie uwalnia wiele aromatów i smaków każdej mieszanki, co sprawia, że za każdym razem są one fantastycznym doświadczeniem.  

Mieszanka Intenzo składa się z ziaren arabiki pochodzących z Ameryki Łacińskiej i Afryki Zachodniej. Oferuje pełną i pięknie zbalansowaną filiżankę kawy. Z każdym łykiem odkrywa się nuty czerwonego jabłka, które pochodzą ze słodyczy i kwasowości ziaren.  

Pasja Zoégas przejawia się w tej mieszance Intenzo, którą można dostać w torebce 450g kawy ziarnistej. Aby jak najlepiej cieszyć się smakiem i świeżością kawy, zalecamy zmielenie ziaren tuż przed użyciem. Użyj swojej ulubionej metody parzenia, aby cieszyć się tą kawą i przechowuj ziarna w szczelnym pojemniku. 

Składniki

Palone ziarna kawy

Specyfikacje

Ilość (g)

450

Marka

Zoégas

Nuty smakowe

jabłka

Właściwości

Rainforest alliance, Arabica

Intensywność smaku

Intensywny smak (6/10)

Najlepiej spożyć przed

30.11.2024

Zoegas Intenzo

450 g kawa ziarnista

(2)

Recenzje (2)

Kawa bardzo dobrej jakości. Wyrazista i brak kwaskowatość . Czytaj więcej
Kawa dobra, tak jak dawniej kupowana w Helsinborg. Zdarza się jednak, że paczka nie jest szczelna (takie 2 sztuki miałem) przez co wietrzeje kawa. Czytaj więcej