Opis

Intenso to kawa stworzona dla osób, które lubią swoją kawę mocną, ale nie za bardzo. Intenso należy do znanej serii Classico firmy illy, która występuje w trzech różnych poziomach mocy, z Intenso pośrodku. 

Jest to pełne espresso z nutami kakao i suszonych owoców, zakończone charakterystycznym i trwałym posmakiem. W tej kawie można naprawdę poczuć proces palenia, a illy udało się uchwycić zarówno jasne, jak i ciemniejsze nuty smakowe ziaren. 

Kawa jest wyjątkowo aromatyczna, ponieważ illy stosuje w strąkach opatentowaną dwuetapową technologię, w której aromat kawy jest najpierw ekstrahowany ze zmielonych ziaren pod bardzo wysokim ciśnieniem, aby uzyskać wyjątkowo bogaty i wyrazisty smak, a następnie kawa jest wyciskana przez specjalnie zaprojektowany lejek, aby wymieszać naturalne olejki kawy z powietrzem i stworzyć bogatą cremę. 

Jeśli jesteś miłośnikiem espresso, możemy gorąco polecić te strączki. Intenso to klasyczne, aromatyczne espresso, przygotowane zgodnie z najlepszymi tradycjami prawdziwego włoskiego pioniera kawy, o smaku, który nie jest ani zbyt słaby, ani zbyt mocny, ale gdzieś pomiędzy. 

Firma illy została założona w Trieście we Włoszech w 1933 roku i nadal jest zarządzana przez potomków założyciela firmy, Francesco Illy. Klasyczne biało-czerwone logo illy jest dobrze widoczne w modnych kawiarniach na całym świecie, a każdego dnia miliony filiżanek kawy illy są wypijane w kawiarniach, biurach i domach na całym świecie.

Specyfikacje

Liczba kapsułek

18

Liczba napojów

18

Marka

illy

Kompatybilność

illy

Nuty smakowe

czekolada, karmel

Właściwości

Arabica

Rozmiar 

Espresso

Intensywność smaku

Intensywny smak (8/10)

Najlepiej spożyć przed

31.05.2025

illy Intenso

18 kapsułek do illy iperEspresso

Recenzje (0)