Opis

Intenso to kawa stworzona dla osób, które lubią swoją kawę mocną, ale nie za bardzo. Intenso należy do znanej serii Classico firmy illy, która występuje w trzech różnych poziomach mocy, z Intenso pośrodku. 

Jest to pełne espresso z nutami kakao i suszonych owoców, zakończone charakterystycznym i trwałym posmakiem. W tej kawie można naprawdę poczuć proces palenia, a illy udało się uchwycić zarówno jasne, jak i ciemniejsze nuty smakowe ziaren. 

Kawa jest wyjątkowo aromatyczna, ponieważ illy stosuje w strąkach opatentowaną dwuetapową technologię, w której aromat kawy jest najpierw ekstrahowany ze zmielonych ziaren pod bardzo wysokim ciśnieniem, aby uzyskać wyjątkowo bogaty i wyrazisty smak, a następnie kawa jest wyciskana przez specjalnie zaprojektowany lejek, aby wymieszać naturalne olejki kawy z powietrzem i stworzyć bogatą cremę. 

Jeśli jesteś miłośnikiem espresso, możemy gorąco polecić te strączki. Intenso to klasyczne, aromatyczne espresso, przygotowane zgodnie z najlepszymi tradycjami prawdziwego włoskiego pioniera kawy, o smaku, który nie jest ani zbyt słaby, ani zbyt mocny, ale gdzieś pomiędzy. 

Firma illy została założona w Trieście we Włoszech w 1933 roku i nadal jest zarządzana przez potomków założyciela firmy, Francesco Illy. Klasyczne biało-czerwone logo illy jest dobrze widoczne w modnych kawiarniach na całym świecie, a każdego dnia miliony filiżanek kawy illy są wypijane w kawiarniach, biurach i domach na całym świecie.

Specyfikacje

Liczba kapsułek

18

Liczba napojów

18

Marka

illy

Kompatybilność

illy

Aromat(y)

czekolada, ciemno palone ziarna, aromatyczna Arabica, karmel

Właściwości

Arabica

Rozmiar 

Espresso

Intensywność smaku

Intensywny smak (8/10)

Najlepiej spożyć przed

30.11.2024

Illy Intenso

18 kapsułek do illy

Recenzje (0)