Opis

Zrównoważony i społecznie odpowiedzialny zachwyt kawą 

St. Remio jest firmą australijską, ale to w Rwandzie dzieje się magia. Misją St. Remio jest stworzenie podstaw do doskonałej uprawy kawy poprzez edukację i infrastrukturę, ze szczególnym uwzględnieniem zapewnienia lepszych warunków pracy dla kobiet uprawiających kawę. 

St. Remio Intense to mocna i intensywna kawa ciemno palona, z nutami ciemnej czekolady, karmelu i prażonych orzechów. Delektuj się nią jako wyjątkowo smacznym espresso lub jako bazą dla Twojego Cappuccino lub Latte. Jest również pyszna jako Long Black. Long Black to popularny rodzaj kawy w Australii i Nowej Zelandii, który przypomina Americano, ale jest nieco gęstszy, ponieważ jest parzony z mniejszą ilością wody. 

Dzięki tej odmianie otrzymujemy intensywną i aromatyczną kawę, a przy okazji możemy wspierać szczytny cel. 

Kapsułki mogą być używane w ekspresach Expressi, K-Fee, Cafissimo i Caffitaly*. 

* Expressi® jest zarejestrowanym znakiem towarowym Aldi Foods Pty Ltd. K-fee® jest zarejestrowanym znakiem towarowym K-fee System GmbH. Caffitaly® jest zarejestrowanym znakiem towarowym Caffitaly System SpA Żadna z tych firm ani ich filii nie wyprodukowała, nie poparła ani nie jest w inny sposób związana z tym produktem. 

Specyfikacje

Liczba kapsułek

10

Liczba napojów

10

Marka

St. Remio

Kompatybilność

Caffitaly

Aromat(y)

gorzka czekolada, ciemno palone ziarna, prażone orzechy laskowe, karmel

Rozmiar 

Espresso

Intensywność smaku

Bardzo intensywny smak (10/10)

Najlepiej spożyć przed

20.02.2025

St. Remio Intense

10 kapsułek do Caffitaly

Recenzje (0)