Opis

Zrównoważony i społecznie odpowiedzialny zachwyt kawą 

St. Remio jest firmą australijską, ale to w Rwandzie dzieje się magia. Misją St. Remio jest stworzenie podstaw do doskonałej uprawy kawy poprzez edukację i infrastrukturę, ze szczególnym uwzględnieniem zapewnienia lepszych warunków pracy dla kobiet uprawiających kawę. 

St. Remio Intense to mocna i intensywna kawa ciemno palona, z nutami ciemnej czekolady, karmelu i prażonych orzechów. Delektuj się nią jako wyjątkowo smacznym espresso lub jako bazą dla Twojego Cappuccino lub Latte. Jest również pyszna jako Long Black. Long Black to popularny rodzaj kawy w Australii i Nowej Zelandii, który przypomina Americano, ale jest nieco gęstszy, ponieważ jest parzony z mniejszą ilością wody. 

Dzięki tej odmianie otrzymujemy intensywną i aromatyczną kawę, a przy okazji możemy wspierać szczytny cel. 

Kapsułki mogą być używane w ekspresach Expressi, K-Fee, Cafissimo i Caffitaly*. 

* Expressi® jest zarejestrowanym znakiem towarowym Aldi Foods Pty Ltd. K-fee® jest zarejestrowanym znakiem towarowym K-fee System GmbH. Caffitaly® jest zarejestrowanym znakiem towarowym Caffitaly System SpA Żadna z tych firm ani ich filii nie wyprodukowała, nie poparła ani nie jest w inny sposób związana z tym produktem. 

Specyfikacje

Liczba kapsułek

10

Liczba napojów

10

Marka

St. Remio

Kompatybilność

Caffitaly

Aromat(y)

gorzka czekolada, prażone orzechy laskowe, karmel

Rozmiar 

Espresso

Intensywność smaku

Bardzo intensywny smak (10/10)

Najlepiej spożyć przed

18.05.2025

St. Remio Intense

10 kapsułek do Caffitaly

Recenzje (0)