Opis

Spróbuj kawy Single Origin i wybierz się w kawową podróż do Indonezji 

Ta ciemno palona kawa pochodzi z indonezyjskiej wyspy Sumatra. Tutaj kwitnie roślina Arabica, która dzięki uroczemu otoczeniu wytwarza ziarna kawy o niskiej kwasowości i pełnym body. 

W porównaniu z kawą z innych krajów, kawa indonezyjska charakteryzuje się cięższym body z wyraźniejszymi nutami ziemi. Jest to zatem rodzaj kawy, który szczególnie nadaje się do zrównoważenia z mlekiem. 

L'OR's Indonesia w pełni spełnia te cechy. Otrzymujemy mocną i pełną kawę, która w najlepszy sposób odzwierciedla swoje tropikalne otoczenie, z aromatyczną filiżanką lekko gorzkiego kakao i nut cedrowych, którą dopełnia trwały, lekko lukrecjowy posmak. 

Innymi słowy, mamy tu do czynienia z kawą o bogatym i złożonym profilu smakowym, która dostarcza wyjątkowych doznań kawowych niespotykanych nigdzie indziej na świecie. 

L'OR to marka kawy o francuskich korzeniach, która została wprowadzona na rynek przez firmę Jacobs Douwe Egberts w 1992 roku, z zamiarem stworzenia nowego złotego standardu w sektorze kawy premium. Wszystkie kawy L'OR posiadają certyfikat UTZ, który gwarantuje, że ziarna były uprawiane z troską o środowisko naturalne i warunki socjalne pracowników. 

Te kapsułki nie są powiązane z firmą Nestlé®, nie są przez nią produkowane, zatwierdzane ani wspierane.

Specyfikacje

Liczba kapsułek

10

Liczba napojów

10

Marka

L'OR

Kompatybilność

Nespresso

Nuty smakowe

przyprawy, karmel

Właściwości

Aluminium

Rozmiar 

Espresso

Intensywność smaku

Bardzo intensywny smak (9/10)

Najlepiej spożyć przed

06.06.2025

L'OR Indonesia (Premium)

10 kapsułek do Nespresso®

(1)

Recenzje (1)

Super Czytaj więcej

Podobne kategorie