Opis

illy India to starannie opracowana mieszanka najlepszych ziaren kawy Arabica z subkontynentu indyjskiego. Indie są najbardziej znane z herbaty i dlatego prawdopodobnie nie są pierwszym krajem, o którym myśli się, gdy chodzi o kawę. Jednak kawa jest uprawiana w Indiach od XVII wieku, a Indie są faktycznie wśród 10 największych producentów kawy na świecie.

Kawa ta została stworzona z uprawianych w sposób zrównoważony ziaren Arabiki, które następnie zostały powoli i oszczędnie poddane ciemnemu paleniu w precyzyjnych temperaturach, aby skarmelizować i podkreślić wszystkie unikalne niuanse smakowe i aromaty ziaren kawy.

Indie to ojczyzna przypraw, co można wyczuć w tej kawie. Otrzymujesz kawę o pełnym i intensywnie pikantnym smaku, z nutami pieprzu i ciemnej czekolady.

illy stosuje w kapsułkach opatentowaną, dwuetapową technologię, w której smak kawy jest najpierw wydobywany ze zmielonych ziaren pod niezwykle wysokim ciśnieniem, co tworzy wyjątkowo bogaty i zniuansowany smak. Następnie kawa jest tłoczona przez specjalnie zaprojektowany lejek, gdzie naturalne olejki kawy mieszają się z powietrzem tworząc pełną cremę.

Innymi słowy, mamy tu do czynienia z aromatyczną kawową klasyką, która jest doskonałą syntezą najlepszych tradycji kolumbijskiej i włoskiej kultury kawowej.

Składniki

Ristet og formalet kaffe

Specyfikacje

Liczba kapsułek

18

Liczba napojów

18

Marka

illy

Kompatybilność

illy

Właściwości

Arabica

Rozmiar 

Espresso

Intensywność smaku

Średnio intensywny smak (5/10)

Najlepiej spożyć przed

31.05.2025

illy India

18 kapsułek do illy iperEspresso

Recenzje (0)