Opis

Z misją i pasją tworzenia najlepszej kawy, illy przez dekady stworzyło tradycję szkolenia najlepszych ludzi, rozwijania najlepszych technik i uprawiania najlepszej kawy. To dlatego illy ma wiernych zwolenników na całym świecie, którzy dali się uwieść wspaniałej kawie illy. 

Z Classico otrzymujesz mieszankę sygnowaną przez illy, która jak wszystkie kawy illy, jest wykonana wyłącznie z ziaren Arabiki. 

W tym wariancie otrzymujesz Classico w kapsułce specjalnie przystosowanej do parzenia Lungo, dzięki czemu możesz wypić nieco większą i łagodniejszą filiżankę niż zwykłe espresso. 

Z mieszanką Classico otrzymujesz tradycyjną włoską kawę, która była udoskonalana przez ponad 80 lat. Mieszanka ta znana jest ze swojego smaku utrzymującej się słodyczy z subtelnymi nutami jaśminu, karmelu i cytrusów, który powstał w wyniku zmieszania aż 9 różnych ziaren Arabiki jednocześnie, które następnie zostały wypalone do perfekcji. 

Innymi słowy, jeśli chodzi o włoską kawę, to prawdopodobnie nie ma nic bardziej autentycznego - ponieważ otrzymujemy tutaj kawę, która jest znana na całym świecie jako przedstawiciel najlepszej włoskiej kultury kawowej. 

Firma illy została założona w Trieście we Włoszech w 1933 roku i nadal jest prowadzona przez potomków założyciela firmy, Francesco Illy. Klasyczne biało-czerwone logo illy jest dobrze widoczne w modnych kawiarniach na całym świecie, a każdego dnia miliony filiżanek kawy illy są wypijane w kawiarniach, biurach i domach na całym świecie. 

Specyfikacje

Liczba kapsułek

200

Liczba napojów

200

Marka

illy

Kompatybilność

E.S.E.

Nuty smakowe

owoce

Rozmiar 

Lungo

Intensywność smaku

Średnio intensywny smak (5/10)

Najlepiej spożyć przed

31.01.2026

illy Lungo

200 saszetek do E.S.E.

Recenzje (0)