Opis

illy India to starannie opracowana mieszanka najlepszych ziaren kawy Arabica z subkontynentu indyjskiego. Indie są najbardziej znane z herbaty i dlatego prawdopodobnie nie są pierwszym krajem, o którym myśli się, gdy chodzi o kawę. Jednak kawa jest uprawiana w Indiach od XVII wieku, a Indie są faktycznie wśród 10 największych producentów kawy na świecie.

Kawa ta została stworzona z uprawianych w sposób zrównoważony ziaren Arabiki, które następnie zostały powoli i oszczędnie poddane ciemnemu paleniu w precyzyjnych temperaturach, aby skarmelizować i podkreślić wszystkie unikalne niuanse smakowe i aromaty ziaren kawy.

Indie to ojczyzna przypraw, co można wyczuć w tej kawie. Otrzymujesz kawę o pełnym i intensywnie pikantnym smaku, z nutami pieprzu i ciemnej czekolady.

illy stosuje w kapsułkach opatentowaną, dwuetapową technologię, w której smak kawy jest najpierw wydobywany ze zmielonych ziaren pod niezwykle wysokim ciśnieniem, co tworzy wyjątkowo bogaty i zniuansowany smak. Następnie kawa jest tłoczona przez specjalnie zaprojektowany lejek, gdzie naturalne olejki kawy mieszają się z powietrzem tworząc pełną cremę.

Innymi słowy, mamy tu do czynienia z aromatyczną kawową klasyką, która jest doskonałą syntezą najlepszych tradycji kolumbijskiej i włoskiej kultury kawowej.

Składniki

Ristet og formalet kaffe

Specyfikacje

Liczba kapsułek

18

Liczba napojów

18

Marka

illy

Kompatybilność

illy

Aromat(y)

aromatyczna Arabica

Właściwości

Arabica

Rozmiar 

Espresso

Intensywność smaku

Średnio intensywny smak (5/10)

Najlepiej spożyć przed

31.05.2025

illy India

18 kapsułek do illy

Recenzje (0)