Opis

Firma illy stworzyła kawę wykorzystując ziarna single-origin Arabica pochodzące z Gwatemali.

Ten rodzaj gwatemalskiej kawy ma charakterystyczną kwasowość i wyraźne nuty czekoladowe. Ziarna uprawiane są na terenach górskich na wysokości do 2000 metrów, gdzie połączenie chłodnych temperatur w górach i cieplejszych bryz z Meksyku, wraz z bogatą w minerały górską glebą, tworzy optymalne warunki do uprawy kawy.

Rezultat tych doskonałych warunków geograficznych jest wyraźnie wyczuwalny w tej mieszance, dając kawę o intensywnym aromacie i charakterystycznej słodyczy, połączonej z pięknymi nutami czekoladowymi.

Jest to kawa wysokiej jakości, która została wypalona zgodnie z najlepszymi włoskimi tradycjami kawowymi, tworząc bogate i pełne body o smaku, który z pewnością zostanie doceniony przez większość miłośników głębokiego L.

Firma illy została założona w Trieście we Włoszech w 1933 roku i nadal jest zarządzana przez potomków założyciela firmy, Francesco Illy. Klasyczne biało-czerwone logo illy jest dobrze znane w modnych kawiarniach na całym świecie, a każdego dnia miliony filiżanek kawy illy są wypijane w kawiarniach, biurach i domach na całym świecie.

Składniki

Ristet og formalet kaffe

Specyfikacje

Liczba kapsułek

18

Liczba napojów

18

Marka

illy

Kompatybilność

illy

Nuty smakowe

miód, karmel

Rozmiar 

Espresso

Intensywność smaku

Średnio intensywny smak (6/10)

Najlepiej spożyć przed

31.03.2025

illy Guatemala

18 kapsułek do illy iperEspresso

Recenzje (0)