Opis

Illy Classico to mieszanka sygnowana przez Illy, dostępna jest w wersji bezkofeinowej w całych ziarnach. Jest to klasyczna włoska kawa, która została dopracowana do perfekcji w ciągu 80 lat i która jest znana z utrzymującej się słodyczy i delikatnych nut jaśminu, karmelu i cytrusów. Możesz cieszyć się wersją bezkofeinową bez obaw o swój sen.

Jeśli kochasz kawę, ale czasem potrzebujesz mniej kofeiny, te saszetki z kawą bezkofeinową to świetny wybór. Jeśli chodzi o włoską kawę, to nie ma nic bardziej autentycznego. To klasyczne espresso, które święci triumfy na całym świecie.
Illy została założona w Trieście we Włoszech w 1933 roku i nadal jest prowadzona przez potomków założyciela firmy, Francesco Illy.

Klasyczne czerwono-białe logo Illy jest znajomym widokiem w modnych kawiarniach na całym świecie, a każdego dnia miliony filiżanek kawy Illy są wypijane w kawiarniach, biurach i domach na całym świecie. Illy jest jednym z pionierów przemysłu kawowego, znanym nie tylko z kawy, ale także z wynalezienia nowoczesnego ekspresu do kawy i najnowocześniejszych opakowań.

Specyfikacje

Liczba kapsułek

200

Liczba napojów

200

Marka

illy

Kompatybilność

E.S.E.

Nuty smakowe

owoce, czekolada

Właściwości

Bezkofeinowa

Rozmiar 

Espresso

Intensywność smaku

Intensywny smak (8/10)

Najlepiej spożyć przed

31.10.2025

Illy Espresso Bezkofeinowa

200 saszetek do E.S.E

Recenzje (0)