Opis

illy's Classico to sygnowana przez illy mieszanka, która została dopracowana do perfekcji przez 80 lat. 

illy's Classico to mieszanka dziewięciu różnych ziaren Arabiki z całego świata, wszystkie średnio palone do perfekcji. Efektem jest pełna i aromatyczna kawa o trwałej słodyczy, minimalnej goryczce i subtelnych nutach smakowych jaśminu, karmelu i cytrusów. 

Mieszanka Classico to kawa espresso, która nie tylko jest powszechnie lubiana we Włoszech, ale która zdobyła uznanie i popularność na całym świecie. Trudno byłoby dziś znaleźć kraj, w którym nie widać znanego biało-czerwonego logo illy na puszce mieszanki illy Classico. 

illy Classico jest więc kawą dla zapalonych koneserów kawy. Jest to kawa stworzona przez prawdziwych mistrzów kawy i od dziesięcioleci cieszy się niebywałą popularnością 

Firma illy została założona w Trieście we Włoszech w 1933 roku i do dziś jest zarządzana przez potomków założyciela firmy, Francesco Illy. Klasyczne czerwono-białe logo illy jest znajomym widokiem w modnych kawiarniach na całym świecie, a każdego dnia miliony filiżanek kawy illy są wypijane w kawiarniach, biurach i domach na całym świecie. 

Specyfikacje

Liczba kapsułek

18

Liczba napojów

18

Marka

illy

Kompatybilność

illy

Nuty smakowe

owoce

Rozmiar 

Espresso

Intensywność smaku

Średnio intensywny smak (5/10)

Najlepiej spożyć przed

31.05.2025

illy Classico

18 kapsułek do illy iperEspresso

Recenzje (0)